Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • renata72

    no tohle

    Tak tady je takový nádherný chlap a nikdo ho nechválí *5* . Koukám na SG Atlantis co stahujem z netu a s těma dredama je tam neskutečně přitažlivej *14* . Někteří chlapi, jak jsou moc mladí, tak nic moc, ale čím jsou starší tak mňamy mňam *1* .
    • Re: no tohle

      STARGATE sleduji uz od...ani nwm Jason je hrozně krásnej uza a vubec *14* *14* mam uz i dokonalou prezdivku Wraithka ale za tim co se nam libí si musime stat!!! *4*
      • Re: Re: no tohle

        Mám 3 syny 18,17 a 7 a všichni,celá rodina Atlantidu doslova hltáme, včetně taťky, prostě celá rodina!Sledujeme každý díl několikrát a valíme bulvy,všichni!Malí i velcí.Holky i klucí...fakt je to dost dobrý...a tohle nám nikdo nevezme. *3* A navíc, my máme Ronona doma,můj syn(17) je mu neuvěřitelně podobný.To se mám,co? *1*
        • Re: Re: Re: no tohle

          vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :D
        • Re: Re: Re: no tohle

          vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :)
    • bobana

      Re: no tohle

      Chválím,chválím, je fakt dobrej!
    • Re: no tohle

      davam ti za pravdu.zo zaciatku ma to nebavilo,ale uz ma to chytilo.Pozerala som vsetky diely .SGC1.teraz som zavisla na atlantide.takych ako Jason alebo Michael Shanks mozem!! *14*
    • jitulie

      Re: no tohle

      opravdu je neskutečně přitažlivej...úplně se mi líbí...dredy mu seknou...je hrozně sexxxy...ale moc lidí si to nemyslí...a nechápu proč...stejně jako proč mají něco proti stargate!!! *16* musíme bránit to co nás baví!!! *13*
      • Re: Re: no tohle

        Úplně souhlasím!
      • Re: Re: no tohle

        no to teeeda jo!!!! stargate je nej seriál jaky znám akorát škoda že atlantidu ted uz davaji jen o vikendu..... *9* *9*
      • Re: Re: no tohle

        milujem ten serial,a to uz mam cez40rokov.Stargate SGC1 bola moja srdcovka,ked to skoncilo bola som nestastna,teraz som zavisla na Atlantide,pozeram dennodenne na AXN *14*
        • Re: Re: Re: no tohle

          já jsem na tom podobně, atlantida se neuvěřitelně povedla!Mistrovské dílo, plné lidskosti,fantazie i napětí, skvělá práce, úžasné výkony a Ronon je nezapomenutelný a neopakovatelný.Komu se to nelíbilo je nejspíš trouba.Nejspíš omezený trouba,který toho moc nepochopil.A jak my se tam našli,tak daleko, v cizí galaxii,což? *3*
        • bobana

          Re: Re: Re: no tohle

          Přesně moje řeč,po STARGATE mám také závislost na Atlantis a to je mi ještě víc.
    • Re: no tohle

      Pripojujem sa k tvojmu nazoru cim je Jason starsi tym je peknejsi len by ma zaujimalo ci je este stale so Simmone Jade Mackinnon lebo som citala ze su zasnubeny a vzapati som si precitala ze ma Jason dieta s Lisou Bonet tak som mierne v pomykove, ze jak to teda je.
      • Re: Re: no tohle

        Také se musím připojit!Jason je NÁDHERNÝ KUS CHLAPA!!!A jen doplním,že dnes už má s Lisou Bonet dětičky dvě!Holčička se jmenuje Lola Iolani Momoa (27.7.2007) a chlapeček se jmenuje Nakoa-hltat Manakauapo Momoa (15.12.2008)
        • .luci.

          Re: Re: Re: no tohle

          Celé jméno Jasonova synka je NAKOA-WOLF MANAKAUAPO NAMAKAEHA MOMOA.A Jason je celým jménem JOSEPH JASON NAMAKAEHA MOMOA,ale to si všichni vědí *3*
        • Re: Re: Re: no tohle

          Musím se opravit!Lola Iolani Momoa se narodila 23.7.2007!
  • .luci.

    filmografie

    Zdravím všechny fandy Jasona Momoi!Nějak se mi nezdá soupis Jasonovi filmografie..Hlavně rok natočení seriálu Pobřežní hlídky-nebylo to náhodou v roce 1999?Mám pocit,že by Jasona Ioana těžko odehrál v roce 1989,když se narodil v roce 1979.. *1* No možná se pletu *7*
    Myslím,že je to spíš tak nějak:
    1999 Pobřežní hlídka - Jason Ioane
    1999 Pobřežní hlídka:Havajská noc
    2003 Božská Lily - Kala
    2004 Rodinka na tripu - Navarro
    2004 North Shore - Frankie Seau
    2005 Hvězdná brána:Atlantida - Ronon Dex
    2007 Pipeline
    2009 The Game - Roman
    2010 Game of Thrones - Khal Drogo
    2011 Barbar Conan
    Čus *3* *4* *5* Luci
    • joliett

      Re: filmografie

      Můžu se zepta? v tom seriálu North Shore hraje Jason v celém seriálu nebo jen v nějakém konrétním díle? Jen abych si zbytečně nestahovala celej seriál:D Moc díky za odpověď.
    • .luci.

      Re: filmografie

      2011 Stargate Atlantis:Extinction *5*
  • SUPER ZPRÁVA

    Pro milovníky Jasona Momoi mám SUPER zprávu!HBO připravuje nový fantasy seriál HRA O TRŮNY (GAME OF THRONES).Pilotní díl režíruje Thomas McCarthy a Jason si zde zahraje Khala Drogo.Viděla jsem fotomontáže herců do jejích rolí a Jason je opět k SEŽRÁNÍ!!!JUPÍÍÍ
    • Re: SUPER ZPRÁVA

      jú, už se těším
  • .luci.

    filmografie

    ..tak koukám jak se nám krásně rozrůstá filmografie Jasona Momoi-super!Měla jsem možnost shlédnout první upoutávky na nový Jasonův seriál Game of Thrones a přesto,že je zde k nepoznání je opět sexy a bude se na co koukat!Čakají nás i první nahé zcény..fanynky si přijdou na své!Jako Khal Drogo je prostě k sežrání!První díl bude již v dubnu!!! *15*
    • bobana

      Re: filmografie

      Už se těším! *14*
  • .luci.

    Ronon Dex

    Ahoj všichni.Tak máme nový fanklub!Kdo zná filmografii Jasona Momoi tak zná i Ronona Dexe *3* Tak at je nás co nejvíce *4*
  • Jason

    Tak dneska je tomuhle borci třicet. Dneska chlastám na Ronona *15*
  • hezky

    Je heeeezkyyy!!!! naaadhernyyy!!!!!! a budu se hadat se vsema z nasí třídy, potoze on je a je hezkyy!!!! *15* *14* *14* *14*
    • Re: hezky

      hele děcka já jsem už dospělá *1* ,mám děti a...a tendle chlap je to nejkrásnější, co jsem kdy viděla!Chlap jak má bejt.Smekám. *14*
    • bobana

      Re: hezky

      Máš recht!Je suprovej!Úžasnej!
  • lucie2
    Všechno nejlepší k narozeninám . *14* *14* *14* *14*
  • Happy B-Day Jason!!!!! *1* *1* *1*
  • Prosba

    Neviete mi poradit adresu kam si mam napisat o autogram Jasona Momoa.diky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit