Přejít na výpis diskuzí

Jason Statham

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • web

    Tady najdete českej web o filmu Crank (zastav a nepřežiješ) ve kterém si záhrál jason hlavní roli
    http://crank.borec.cz/Uvod.html
  • yeahh

    jason je nejlepší herec kterého znám,mám všechny jeho filmy...je to borec...můj nejoblíbenější herec,asi si mu napíšu o autogram :-)
  • Dvojnik

    Cau tak Vam muzu rict ze znam kluka co vypada jak Jason teda az na Ty svaly *3* takze kdo bude chtit klidne mu poslu fotku at si to overi
    • Re: Dvojnik

      cao..muzes mi poslat tu fotku ? docela jsem zvedava:-))
      diky:-)
    • Re: Dvojnik

      mohl by si mi tu fotku poslat sem??sem zvědavááá *14* *3*
  • miláček

    No je to prostě kunďák jak cip:-* *14* *14* a je to nejlepší herec:-* *14*
  • jasonek

    *4* *3* je nejlepšíííí herec
  • krasavec

    Viděla jsem už dost filmů s tímhle KRASAVCEM,a myslím si,že Hollywood má novou hvězdu.všem jeho filmům bych dala 1 *3*
  • The DEATH

    Je to dobrej herec, ja miluju kuryr, Cellular, Mean Machine..atd ja mam rad Jason Statham..protoze jsou vzdy pomsta nema humor.. *5*
  • Pro Denču a Petruš

    Filmy, ve kterých hrál Jason Statham a které byly distribuovány u nás a dají se bez problému sehnat: Sbal prachy a vypadni, Podfu(c)k, London, Kurýr 1 a2,
    Revolver, Cellular, Crank, Loupež po italsku, Růžový panther..
  • pro Denču

    Jojo, co k tomu ví říct. Teď jsem viděla Loupež po italsku nebo jak se to jmenuje a tam tada taky nevypadal vůbec špatně. Jo Denčo a ty nemáš nějaký film s ním na výměnu? Já mám jen ten Transporter 1 a 2 a víc nic. Máš něco? Jestlio jo, tak se mi ozvi na to číslo v ty první zprávě. Já totiž nemám net doma a moc často se na něj nedostanu a filmy s ním moi známý taky zrovna nemají.....tak se ozvi, vyměníme a někdy pokecáme o našem krasavcovi...Pa Peťa
  • Petruš-plně souhlasím ..je to ten nejvíc sexy chlap na světe *14* *14* Jak sem ho viděla ve fimlu kurýr tak sem malem umřela...je nadhernýýýýýýýýýýý *14* jo a jinak 1.září pokud se nepletu měl premieru jeho nový film Crank..trailer na youtobe.com byl hodně zajímavý..musím to shlídnout *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit