Přejít na výpis diskuzí

Jason Statham

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Petruš-plně souhlasím ..je to ten nejvíc sexy chlap na světe *14* *14* Jak sem ho viděla ve fimlu kurýr tak sem malem umřela...je nadhernýýýýýýýýýýý *14* jo a jinak 1.září pokud se nepletu měl premieru jeho nový film Crank..trailer na youtobe.com byl hodně zajímavý..musím to shlídnout *5*
  • ....

    Je to perfektní herec a role mu sedí...Ale kdyby to byl obyčejny řadový člověk tak si ho nikdo nevšimne...Zdar
  • i-v-a-n-a

    MILÁČEK

    Je to fakt šikovný chlap!!!Je jen velká škoda,že ten jeho životopis tady je dost chabý,že si o něm všechny informace musím hledat v Gooeglu,jinak bych o něm nevěděla nic.Snažila jsem se ten životopis upravit,bohužel k vůli autorským právům nebyl puštěn dál,jak kdyby to byly nějaké tajné informace.Co se dá dělat,kdo se o něm chce něco dozvědět,musí hledat jinde.Ale kdo psal ten životopis,by ho měl podstatně obohatit o další informace o tomto krasavci.Myslím,že jako jeho fanouškové na to máme právo se o něm dozvědět co nejvíc a nemuset to hledat po všech čertech. *1* *10* *14* *14*
  • xniky

    ....

    je fakt že je mooc pěknej..:D ale hlavně je to skvělej herec!!!:D
  • On je fakt sexy *14*
  • millillka

    <3

    Milujůůůůů ho......Jsem do něj uplně blbá je to nej herec.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Luky1987
    Jason je proste very good herec a uznávam ho, nejlepší herec akčních filmu podle mne
  • Je opravdu moc SEXY
  • The DEATH

    Je to dobrej herec, ja miluju kuryr, Cellular, Mean Machine..atd ja mam rad Jason Statham..protoze jsou vzdy pomsta nema humor.. *5*
  • mitchell

    Jason

    Jason je velmi dobrý herec hlavně ve filmech Kurýr 1 ,2,3 a zastav a nepřežiješ 1,2 a taky Rallye smrti.
    PS:Kdo neviděl koukněte se stojí to za to!
    • 111devil111

      Re: Jason

      Tak to súhlasím *5* výborné filmy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit