Přejít na výpis diskuzí

Jason Statham

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • i-v-a-n-a

    OPOŽDĚNÁ GRATULKA

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM,JASONE!!! *4*
  • krasavec

    Viděla jsem už dost filmů s tímhle KRASAVCEM,a myslím si,že Hollywood má novou hvězdu.všem jeho filmům bych dala 1 *3*
  • ...

    Ještě hrál ve filmu Mean Machine. Jeho role Mnicha v tomto filmu je výborná. A ve filmu Čistá práce.
  • kdyz jsem poprvy videla

    film s timhle hercem, neverila jsem svym ocim :-D. Mam doma chlapa, co je mu neuveritelne podobnej, :-). Jen rty ma trosku jiny, ale jinak ta podoba !!! Milacek uz ani nevrci, kdyz mu to rikam, protoze to slysi casto i od ostatnich :-D.
    • semi-posli fotky svojho milacika
  • je sexy
  • ..chlap,který má koule(a nejen tam dole)
  • Luky1987
    Radši budu uznávat Jasona, než nejaký herecký polena Van Damme, Steven Seagal nebo Dudikoff
    • Steven Seagal je náhodou taky dobrej, ale musím nechat že Statham je prostě TOP v akčních filmech *14* *3* *4*
  • ..je to slaďouš.. *3*
  • i-v-a-n-a

    SEXY BOREC

    Teď opět na Slovákoch na jedničce dávali Kurýra a já se opět na něj dívala,to se prostě nedalo se nedívat,je prostě k sežrání,je skvělej a úžasně sexy. *14*
  • OMYL

    Tady jsou asi sto let za opicema,Jasonovi v září již bylo 38let,měli by si to tady opravit a sledovat si to,jsou tu pak nepravdivé údaje a mystifikuje to jejich fanoušky. *13*
    • Re: OMYL

      Pre Ivanu:
      Rok narodenia má 1972,tento rok v septembri bude mať 38, takže vek tam je uvedený správne, či nie?
      Beáta
      • i-v-a-n-a

        Re: Re: OMYL

        Sorry,máš pravdu,já se spletla,koukala jsem asi jinam. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit