Přejít na výpis diskuzí

Jason Statham

OSOBNOST 31.12.2006 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xniky

    ....

    je fakt že je mooc pěknej..:D ale hlavně je to skvělej herec!!!:D
  • OMYL

    Tady jsou asi sto let za opicema,Jasonovi v září již bylo 38let,měli by si to tady opravit a sledovat si to,jsou tu pak nepravdivé údaje a mystifikuje to jejich fanoušky. *13*
    • Re: OMYL

      Pre Ivanu:
      Rok narodenia má 1972,tento rok v septembri bude mať 38, takže vek tam je uvedený správne, či nie?
      Beáta
      • i-v-a-n-a

        Re: Re: OMYL

        Sorry,máš pravdu,já se spletla,koukala jsem asi jinam. *1*
  • i-v-a-n-a

    MILÁČEK

    Je to fakt šikovný chlap!!!Je jen velká škoda,že ten jeho životopis tady je dost chabý,že si o něm všechny informace musím hledat v Gooeglu,jinak bych o něm nevěděla nic.Snažila jsem se ten životopis upravit,bohužel k vůli autorským právům nebyl puštěn dál,jak kdyby to byly nějaké tajné informace.Co se dá dělat,kdo se o něm chce něco dozvědět,musí hledat jinde.Ale kdo psal ten životopis,by ho měl podstatně obohatit o další informace o tomto krasavci.Myslím,že jako jeho fanouškové na to máme právo se o něm dozvědět co nejvíc a nemuset to hledat po všech čertech. *1* *10* *14* *14*
  • i-v-a-n-a

    SEXY BOREC

    Teď opět na Slovákoch na jedničce dávali Kurýra a já se opět na něj dívala,to se prostě nedalo se nedívat,je prostě k sežrání,je skvělej a úžasně sexy. *14*
  • millillka

    :-*********************

    Milááááááčku.....Všecho nejlepšíí jsi nejlepší a nejkrásnější herec.... *14* *14* *14* Všechno nej nej.... *14* *14* *14* *14* :-**************
  • pajanike

    For Jason

    Všechno nej nej nej k narozeninám *4*
  • happy birthday honey

    happy birthday *14* *14* *4* *3* *4*
  • i-v-a-n-a

    HAPPY BIRHDAY JASON!!!

    Všechno nejlepší k sedmatřicátým narozeninám přeje Ivana. *14* *14*
  • HM...

    Dámy,víte o tom,že náš anglický sexy hřebeček je zadaný a má doma zhruba 1a půl roční mimčo?Našla jsem na netu pár jeho soukromých fotek a pochybuju,že by se tak láskyplně tulil k cizímu dítěti a babě,nebo že by to byla příbuzná?V každým případě u takovýho krásnýho chlapa se to dá předpokládat,že ho urve nějaká sexy bloncka,no co už včíl... *1* *14* *14* *9* *13*
  • BOREC

    Musím k těmto dodatkům pouze dodat,že jsou jen pravdivé,je to šikovný chlap,jen škoda,že je možné ho milovat pouze na dálku,ale i to stačí,ale stál by za hřích,co?Hned bych si dala říct.IV. *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit