Přejít na výpis diskuzí

Javier Bardem

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší je "Lorenzo"

    jeho šarm mě z filmového plátna téměř vždy totálně odrovná!
    proč téměř? No, "Hlas moře" jsem viděla v momentě,kdy jsem si Javiera chtěla uchovat spíše jako neodolatelného Lorenza. Takže tématika filmu mě trochu zaskočila, podle obálky DVD jsem čekala zase toho dlouhovlasého sympaťáka.
    ale nevadí, nic to nemění na tom, že je výborný herec a vše mu to žeru,... *1*
  • the best sexy man

    the bestsexy man!!!
  • je super

    Viděla jsem ho zatím jen v Goyovy ale tam byl super.přišel mi tam hrozně sympatickej úžasnej.tedka budu shánět filmy s ním *1* *1* *1*
  • Ten je...

    No konečně zase nějaký herec, který ve mě probouzí *4* *4* *4* i *5* *5* *5* , je vynikající a neuvěřitelně sexy, proboha i s tím příšerným mikádem v Tahle země není pro starý, i v hábitu otce Lorenza, i jako švarný 70-ník v Láska za časů cholery. O takových chlapech stojí za to snít *14* ...
    • Re: Ten je...

      Hej naprosto souhlasím....ten chlap je tak děsně sexy...když ho vidím, myslím jen...ehm....však víte na co...s ním *14* *14* *14* sex-appeal z něj září jak radiace z plutonia...sorry za přirovnání, ale nic tefnějšího mě nenapadlo...jo a Hlas moře je báječný film...jsem u něj řvala jak malý děcko...
      • Re: Re: Ten je...

        *1* dobře ty *15* ale máš pravdu je *14*
    • Re: Ten je...

      ....mluvíš mi z duše...
  • Javier!!!!

    Javier Bardem je skvělý herec. V Goyových přízracích je jako Lorenzo naprosto skvělý!!! Je to vyjímečný herec a taky přitažlivý chlap! *14* *3* Goyovy přízraky jsou můj nejoblíbenější film! *4*
  • Uzasnej chlap

    Jo jo, je skvelej herec, to sedi. Ale zensky, to jsem vazne jedina, ktery pripada nadhernej a sexy???!!!! *4*
    • Re: Uzasnej chlap

      No to rozhodně nejsi *3* Javier Bardem...jde z něj takové sexuálno až si říkám, jestli je to vůbec možné...hlavně ve filmu Vicky Cristina Barcelona... *5*
  • super

    Viděla jsem Hlas moře a Goyovy přízraky, je to úžasnej herec *14* ale koukám že sem moc lidí nechodí, je ho škoda
  • Je to zvláštní, ale mých oblíbených herců se počet diskutujících pohybuje v rozmezí 0-5. Tady nikdo. Copak nikdo neviděl Než se setmí? Tak s tím něco udělejte! Slibuju, že na ten film ani na Bardema už nikdy nezapomenete.
    • Re:

      Než se setmí je naprosto úžasnej film,ale ne všichni obdivovatelé dobrých filmu a Bardema jsou zvyklí psát do diskusí.. *3* Nebýt tvojí polozoufalý otázky,tak se neozvu ani já.. Takže neboj nejsi v tom sama *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit