Přejít na výpis diskuzí

Jay Khan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj

    fuj ved vizera ako teplos ale ma dobri hlas sa tam hodi to musim uznat... *1*
  • Jay můj milášek

    Jay je neeeeeeeejj má sexy těla krásně zpívá a 100% vý co dělá! *14* *14*
  • tak co na nej rikate? to je kus chlapa *3* *14*
    • Re:

      No to teda je má sexy postavu krásnej hlas a nadhernej usměv já ho zbožňuju *14* je to andílek s dobrým srdcem *4*a ďáblikem v těle *5*
      • Re: Re:

        bys ho šukala,ne?v posteli je asi taky goodf!!!!!!!!!!! *14*
  • Chcete US5 v ČR?

    CAUVES vsichni. Nevim jestli vite o oficialnim czechfan webu, ale podnika se tam akce, aby kluci prijeli do ČR. Stranka je www.us5-czech.cz. Jo a s tim koncertem, potřebuje se 4000fans aby byla moznost ze sem prijedou a tak se udelal mail, na ktery kazdy sam za sebe posle svoje jmeno, vek a mesto. Je to neco jako takovy scitani, ale vic se toho doctete tam. Ten mail je jinak koncert@us5-czech.cz Fakt nas musi byt 4000 egistrovanych aby prijeli. Tak to kdyztak rozsirte. Dikes
  • hledám právě tebe

    Ahoj asi hledám právě tebe!!!

    Hledám na pomoc aspon 2 človíčky na pomoc s tímhle blogem a na vytvoření new webu o us5.

    Můžeš mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail: keally@seznam.cz nebo na icq : 473738377

    nebo na tel.:731958606 všem se ozvu jen mi napište něco o sobě a koho máte nejradši

    doufám že mi napíšeš a teším se na spolupráci
  • us5-my-loves

    Akce pro kluky !!

    Ahojky andílci,
    tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
    Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

    Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz
  • Jay můj milášek

    Jay je neeeeeeeejj má sexy tělo krásně zpívá a 100% vý co dělá! *14* *14*
  • Jay je fakt super týpek...

    Prakticky mám ráda všechny z Us5,ale musím říct,že Jay se mi fakt moc líbí.Rozhodně je to takovej taťka ve skupině... *1* a má uplně nádherný tělo akdyž čtu články o něm tak zjišŤuju,že ne jenom to tělo!!!! *14*
    • Re: Jay je fakt super týpek...

      ...hnedka bych se nechala ošukat a vykouřila bych mu...mimochodem jsem stále panna,tak kdo chce at pokecá na icq:361404065 *14* *14*
    • Re: Jay je fakt super týpek...

      je to muj miláček a má sexy tělo jak má asi velkýho pindíka
  • DUEL Óčko

    posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
  • láska

    taký krasný chalan *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit