Přejít na výpis diskuzí

Jay Khan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • DUEL Óčko

  posílejte všichni zítra v průběhu DJ divák SMSKY ve tvaru: DJ US5 na číslo: 900 11 15!
 • xxspartankaxx

  aa

  Koho máte radši? Popový boyband US5 nebo finské rockery The Rasmus? Rozhodnou ti, co přijdou 10.6. do dj diváka!

  Převáží fanynky americko-německé skupiny US5 či příznivci rockové kapely z Finska The Rasmus? Obě skupiny pravidelně podporujete v t-music chart, takže dosahují na nejvyšší příčky. Objevily se na stupních vítězů i v RGM Hudebních cenách Óčka. Rasmusáci za rok 2005, US5 za 2007.
  Velikánské ohlasy vzbudily letos únorový klipový speciál US5 i dubnový The Rasmus. Stejnou měrou si o ně voláte a píšete do dj diváka. Kdo je tedy oblíbenější? Co má Óčko víc hrát? Pop, který zastupuje US5, nebo rock prezentovaný kapelou The Rasmus?
  Domluvte se s kamarády, vemte fanouškovské skvosty (plakáty, podpisové karty, výstřižky z časáků, fotky...), vytvořte transparenty a přijďte ve středu podpořit vaši skupinu i celý žánr do živého vysílání! Čekáme vás v půl třetí na Óčku, připravena je spousta hudebních dárků.
 • špatný životopis

  Ještě má bratra.
 • baduska10

  stastne narozeniny

  stastne narozeniny jaycku!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
 • us5-my-loves

  Happy Birthday

  Happy Birthday Jay *14* *14* *14* *14*
 • jaruskar.

  Jay

  Dear Jay,Happy Birthday !!!Lowe *4*
 • Us5

  Happy Birthday my love *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • dead us 5

   Hey,Jayi vím že si to nepřečteš-neumíš česky!
   Je super že us5 aspon' ty bráníš před rozpadem a na celým boybandu ti záleží,toho si na tobě cením že aspon' ty tam zůstaneš at' se už děje cokoli i když je pravda že se toho u vás děje dost a dějí se vám jen ty špatný věci:-(Bohužel je to tak!Hodně členů od vás odešlo mě nejvíc dostal ten Vincův odchod a uvažuju jesi mám být ještě vašim fanouškem ale i kdybych jím už nebyla děkuju tobě Jayi za to co jsi ochotnej udělat proto aby us 5 vydrželi
   • Re: dead us 5

    no tak to seš tvl fakt "opravdová fanynka", když uvažuješ o tom, jestli ještě bejt fanynka místo toho, abys je ještě víc podporovala, když maj občas nějaký problémy (btw jako každá skupina)!
 • Vse NeJ

  VsE NeJ JayIkU *14* *14* *1* *5* *3* *15*
  • Re: Vse NeJ

   taky přeju našemu Jayíkoviii všechno NÉÉÉJ!!! *14* *14* *14*
 • mibob

  Nej

  Jay a Izzy jsou stejnak nejlepšíí!!! Byl Chris, ale už není :(
 • us5-my-loves

  Akce pro kluky !!

  Ahojky andílci,
  tak včera večer jsem vám psala že tubude nějaká ta akce =)..Tak a je tady..přesvědčíme kluky z US5 že je tady moc chceme.Takže co hezkýh vás napadne..to pošlete na E-MAIL:Terisek-US5-Richie@seznam.cz :)...Potom se všichni dohodneme jestli to bude všechno ve videjku nebo na transparentu. Ale kdyby to bylo na transparentu..muselo by se to všechno vytisknout a to by nešlo. Ale všichni se dohodnme.Takže posílejte nějaké výtvory s klukama,vaše a kluků upravené fotky...Ale musí nás být opraaavdu hooodně :).Kdyby nás bylo málo nemělo by tocenu .Takže můžete posílat už teeeed' dokonce ledna =) ..máte na to doost času :)..
  Kluci mají také i vlastní youtube..takže jim můžu poslat vzkaz i na myspace :)..Kdo si to dá na blog tak to bude super =)..zatím se povedla každá akce =)

  Akci pořáda TeríQ-Richie = tus5.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit