Přejít na výpis diskuzí

Jay Khan

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mexxii

    ...

    Jediný,co se mi na něm líbí je jeho tělo a asi aji hlas.. *1*
  • us5-my-loves

    us5

    hlásni v anketě koho chceš v čr na stránce:
    http://www.bravoweb.cz/
    US5 vedou o 1%, tak proně pls hlásni :) *14*
  • richineks

    PETICE Us5

    Ahoj-potrebovala bych pomoc:vis US5 proste maji petici aby prijeli do čr a musi tam na tu petici poslat email nejmin 5000fanousku...zatim je tam 549...myslis zhe by si ho tam taky poslala...vim zhe je mozna nemas rada....ale jinak nema nikdo z ČR zadna fans ani ja sanci je videt...jestly mas zajem pomoct nekomu ke stesti tak posly email:na koncert@us5-czech.cz a do nej napis:sve jmeno,vek a mesto kde bydlis....jinak dekuju pokud to posles pomuzes nekomu ke stesti...dekuju za vsechny fans
  • hledám právě tebe

    Ahoj asi hledám právě tebe!!!

    Hledám na pomoc aspon 2 človíčky na pomoc s tímhle blogem a na vytvoření new webu o us5.

    Můžeš mi napsat sem do komentářů nebo na e-mail: keally@seznam.cz nebo na icq : 473738377

    nebo na tel.:731958606 všem se ozvu jen mi napište něco o sobě a koho máte nejradši

    doufám že mi napíšeš a teším se na spolupráci
  • Můj blog

    Hele kdo chce ať se podívá na Můj blog:www.JayiLove.blog.cz najdete tam každý den něco nového (novinku) a hlavně něco o Jayovi a Us5 a kdyžtak hoďte Komentík pls Podívejte se chodí mi tam málo lidiček papa
    JAY IS BEST SINGER IN THE WORLD!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Chcete US5 v ČR?

    CAUVES vsichni. Nevim jestli vite o oficialnim czechfan webu, ale podnika se tam akce, aby kluci prijeli do ČR. Stranka je www.us5-czech.cz. Jo a s tim koncertem, potřebuje se 4000fans aby byla moznost ze sem prijedou a tak se udelal mail, na ktery kazdy sam za sebe posle svoje jmeno, vek a mesto. Je to neco jako takovy scitani, ale vic se toho doctete tam. Ten mail je jinak koncert@us5-czech.cz Fakt nas musi byt 4000 egistrovanych aby prijeli. Tak to kdyztak rozsirte. Dikes
  • Jay je fakt super týpek...

    Prakticky mám ráda všechny z Us5,ale musím říct,že Jay se mi fakt moc líbí.Rozhodně je to takovej taťka ve skupině... *1* a má uplně nádherný tělo akdyž čtu články o něm tak zjišŤuju,že ne jenom to tělo!!!! *14*
    • Re: Jay je fakt super týpek...

      ...hnedka bych se nechala ošukat a vykouřila bych mu...mimochodem jsem stále panna,tak kdo chce at pokecá na icq:361404065 *14* *14*
    • Re: Jay je fakt super týpek...

      je to muj miláček a má sexy tělo jak má asi velkýho pindíka
  • ...aspon neco

    ...jeden z mála z tý skupiny,kterej vypadá jako chlap..a ne travestačka:D
  • Jay

    Ano,Jay je velmi cílevědomý muž:0)a taky zkvělý člověk:0)Myslím,že si právem zaslouží šéfovské místo ve skupině:0)No,snad nám kluci ještě dlouho vydrží... *5*
  • supperrr

    jsoou supppperrr *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit