Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taaakze...

    jak zacit...tracky sou genialni..je videt ze si necim prosel. Takovy lidi ja obdivuju urcite to nemel v zivote jednoduchy a prave tim je jedinecnej ze neco dokazal..co dokazali dnesni radobi MC kteri rapuji o tom jak sukaji s kurvama jak chlastaji a jak huli a jak muzou mit holku kterou chcou a podobne..v tomhle je jayk3m jedinecnej mluvi o tvrde realite o tom ze nikdo neovlivni to, v jake rodine se narodi...proste respekt
  • Ochh

    Wim že je blbost psát sem jak ho zbožnuju atd...ptž je mu to je asi wíte kde ×D no ale musim uznat že tenhle kluk je fakt borec,dyž sem četla článek o jeho začátcích tak sem se docela i nasmála,ale má dobrý texty a sou o něčem...i když se nad nima musí někdy člověk zamyslet..jen tak dáál... *4* *5*
  • měním názor

    nedávno jsem byla v koprivnici na jeho koncerte a musim rict, ze mě hodne překvapilo jeho chování, prohodila jsem s ním pár slov a vážně jsem hleděla, jeho tracky se mi libí obzvlást nekteré jsou hodne chytlave ale vždy jsem si myslela že je to jeden z tech namyslenech raperu. V patek jsem vsak zmenila nazor je to fajn kluk jako kazdy jiny :) a novy mixtape se mu taky vydařil hlavně songy ONE OF US,ZASTAVTE KRITIKU,FALCON,NEPŘEČTENÝ DOPIS a nesmí se zapomenout ani na MALOU PRODAVAČKU ZÁPALEK :)
  • ....

    To ste do něj tak šílený já jsem jeho sestřenka a to mi stačí!! *3*
    • Re: ....

      ty nejsi jeho sestřenka to je jasný protože on se nejmenuje Nekonečný ale KONEČNÝ!!!!!!!!!!!A právě kdyby si byla jeho sestřenice tak by si měla jiný příjmení než on to tě nenapadne??? *7* tak až se příště budeš chtít vychlubovat,že si příbuzná nějakýho rapera tak si nejdřív promysli aby ta lež nebyla tak průhledná *15* omg ty si kráva *8*
    • Re: ....

      si ze mne delas pr*** ze ses jeho ssestrenka
  • Jayk3m

    *14* Jayk3m je uplně užasnej *14*
    Má krásný hlas,nezapomenutelné slova ví o čem píše a na nic si nehraje:) je prostě božíí *14* Libí se mi upně všechny pisničky *14* pomohly mi když mi bylo nejhuř:( Je to víjměčnej člověk *14* píše o srdce a to je nejlepší :)
    Strašně ho žerůů *14* Prostě je to totálně nejvíc dokonalej člověk *14*
  • Krásnej

    On je dokonalej krásnej a všechno okolo ty jeho písničky umírám z nich ! on je pstě ten nejlepší plo mě ted ! ty jeho texty krásný ani nemám slov .... jeho písničky mi dycky zvednou náladu ! ptz ten jeho krásnje hlas ... on je originálni !!! Looooofff jůůůůůů Jayk3M!!!!Laduška x*
  • omFg

    Vy malý dilinky si myslíte,že když mu budete psát jak je úžasnej,jak je sexy atd.,že se z vás posere ?Má vás těžce v piči .. si myslíte,že ho nějak vzruší,že po něm jedou malý 13tky ?lol...Máte dost..
    Jediný co je pro něj důležitý je on sám a jeho hudba :)A takhle se ponižovat příspěvkama typu:miluju tě atd...lol...to můžou prostě jenom děcka..!! *13* *7*
    • barbie.evie

      Re: omFg

      Na jednu stranu 100% pravda, na druhou...... *15* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *Závist* *15* *15* *15*
      • Re: Re: omFg

    • Re: omFg

      jo, tak s timhle úplně souhlasim. Je to docela sranda, jak mu každá druhá holka nadbíhá *14* zajmalo by mě, jestli je nějaký z nich víc než patnáct...
      • maltinqa

        Re: Re: omFg

        No jasný je to treba sranda cist si to ×D ae tag jim(tem holkam)nemusi nekdo nadawat nee?!×D si to ctete tlemte se tomu ×D ae nenasawejte jim ×D *7*
    • maltinqa

      Re: omFg

      A jako jak wíš že myslí jenom na sebe?jenom na svou hudbu?ty ho tag dobre znas?A co tag mu ty holkyy tay pisou jag ho milujou atd...ale snad je to jejich vec ne?ony treba wi ze to nema cenu,ale pstě sou do něj zblázněný... *3* a do toho ti podle mě už nic neni..děláš jako kdyby ty si nikdy neměl(a) idola... *13* a treba ho to nevzruší,ale povzbudí,a bude wědět že aspon nekoho jeho hudba zajima..
      • Re: Re: omFg

        no neni nám do toho v podstatě nic, ale je sranda číst si ty příspěvky *1* "áá jayku, lásenkuju tě upa mega nejwíc, seš muj miláčeQ někdy mi napiš *14* mucQ" ten jim musí bejt nekonečně vděčnej *1* myslim, že se jim akorát doma tlemí *1*
        • maltinqa

          Re: Re: Re: omFg

          Mno tag wíš co tag to už je ae jejich wěcco mu píšou že jo..a won podle me má zase tak trochu radost ze ma podporu ×D
    • Re: omFg

      Jn mas pravd..ale je fakt jako dobrej..ale tak jako ze mu nekdo rekne ze ho miluje to mu jako rika doost holek bych rekla ..a s kterou z nich se sesel???hmmm???jako ma goodskyy songy ale jako nemusim si tady nic dokazovat tim ze mu napiisu ze ho miluju jako.....to je trapnyy.je to ale proste borec!!!hej decka co si tim chcete dokazat???? *7* *7* *9*
  • ????

    ja ho neznam a vuuuubec mi to nevadi..heh...to je jeden z tech ***** co si o sobe mysli ze umi vsecko nejlip..mno az budes trochu znamy tak na tebe mozna zmenim nazor...zatim si mi uplne u ***** *3* *15*
    • maltinqa

      Re: ????

      tak dyž tri je uplne u **** tak proc lezeš na jeho profil??jako se chceš udelat zajimavou že mu tady budeš nadávat..dyž ho vůbec neznáš?
  • lusicek

    Ach můj bože

    no jasný zbožňujem a to je asi tak vše co sem napíšete viťte to všichni víme že ho tady všichni máme rádi jestli chcete milujem, zbožňujem, ale tak taky pište něco normálnějšího moc vás o to prosím *9*
  • Jayk3M

    krásnej on i jeho songy *14*
    • Re: Jayk3M

      On prostě je ten neej,muj oblibenej,a taky frajirek *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho *14* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit