Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej..

    Všechn nejlepší si skvělěj
  • Hej!! ste lidi?? Proč poravnávate lidi mezi sebou jaky kdo je a jaky ma songy serte se laskavě do někoho jinýho a Jayka nechte bejt...:D tady na to,hle servru toho nakecate ale kdyby steho znali osobně mluvíte uplně jinak !
  • Libovej

    No Toto xD Je božíí...Jk chováním tk songama...:o* Jaj:o* Sbaštila bych ho =D*
    • muskaaa3

      Re: Libovej

      hej ale Jayk3M se jmenuje Mirek Konecny narodil se 1990 a ne 1991 jak tu bylo napsany a neni Dj al Textar a zpevak aledobry ..xDjinac je zasne .. *14*
  • evicqa

    hh

    heh to je ten kluk kterej má styl emo rap xD nebo sem to nkde dneska
    etla xD *1* *1*
  • maciik_xd

    :)

    no Jayk3m proste nema paru siroko daleko :).. strasne milujem jeho pesnicky :).. *14* *3* *14*
  • cože?

    hej cože jako on je fakt hustej jo! jo fajn je pěknej ale holky necete se probrat z těch vašich keců? jo má férový songy jako alanis malá prodavačka zápalek atd... ale vaše komentííííky mi přídou hooodně vtipný ovšem nic proti němu přeju mu at se mu takový super songy skládaj dál... myslim že jsou fakt super *14* *3* *1* *8* *16*
  • =))

    Je to fradžééér !!__má fagt pěkný songy =)) *4* jen tag dáále__ *5*
  • jayk3m=o*<3

    enom o jeden den jQ já=))<3
    i lowe jayk3m jou=D<3
  • super

    Jako ta pesnicka mala prodavacka zapalek mna doslova rozplakala...strasne nadherna pesnicka...si proste goood...na to ze mas 18 no proste fajne...super
  • Ahoj,si ten nejlepší miluji emo hudbu a rap.ve škole mi říkají že taková hudba se ke mě nehodí ale mě se to prostě líbí je to nejlepší *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* nejlepší písnička je od tebe je-nepřečtený dopis tak ahoj kačenka *5* *5* *4* *4* *2* *2* *1* *1* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit