Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mě potěšilo, že má ve stejnej den se mnou narozky *4*
    love it *14* mucq
  • LOL

    Nic proti, ale on není jediný kdo měl špatné dětství... Pořád se jen a jen odkazuje na to co si prožil... Ty vole mám pocit, že je chudák asi z Afriky...

    Co si tak hrozného prožil. Fajn, hezké skladby, supr hudba, ale kolikrát se fakt chová jako největší dement. Viz. narozeninové video a arogance!

    Jediný chudák na celém světě... - no ale jinak supr reklama
    • lusicek

      Re: LOL

      Vůbec s tebou nesouhlasím a ohledně toho videa tak se nedim si zdokumentoval jen svoje 18tiny a byl tam ozralej a kdyz se na to kouknul tak mu to prislo vtipny no komu by to neprislo vtipny kdyz by si to prozil zhe??? *9*
    • maltinqa

      Re: LOL

      Jo hele..neni chudák z Afriky..jako na jednu stranu s tebou souhlasim..neni jedinej kdo si prožil hnusný dětctví...ale jön prostě má furt ten vztek v sobě a tou hudbou se to zněj nejakym zpusobem dostawa..kazdej mame swoje hobby ze jo..on hold trochu prorazil..pokud si poslechneš poradne jeho skladby tak zjistis o si prozil..a docela se mu nedivim ze se na to odkazuje..neni lehky se s tim wsim wyporadat(ne pro kazdyho taky..sem to nemela zrovna lehkya dodneska sem se s tim nevyporadala)..a jeho narozeninove video..no jo docela ulitli..ae tak nemyslim kdo je jedinej kdo se zridi na 18tiny.×)
  • kikinqa

    Jayk3M

    Jayk3M..je best človíček...píše hudbutak jak ji cítí...a jak se mu líbí...a to je sqelé...obdivuji ho a taky Miluji *14* *14*
    LOL: asi je to tím že on dokáže svoje pocitys vyjádřit lidem... a nebojí se svéemoce dát najevo... i za tohle bysme ho mohli obdivovat třeba...
    • martiiinqa

      Re: Jayk3M

      to jo přesně '! *14* *1*
  • On

    *13* On muj ten nejky miluju ho klásnej luxusní božskej klásnoučkej sexy a wšechno další on uřasnej i jeho písničky a hlas žruuuuuuuu *15* *14* *14* *14* *14*
    • Re: On

      Je dokonalej ,krásnej,užasnej prostě ne nejkrásnější ....=) zamilovanost do něj!!! *14*
  • já prostě jajka miluju *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Jayk 3m

    je úžasnej lepší než eminem to protože si sám píše texty,který sou krásně procítěný a je vidět že si tím prošel.Třeba dokonalá rodina ten text je...no prostě nemám slov vždycky když mám depku tak si pouštím tuhle písničku a vzpomínám jaké to bylo když sem něco podobného prožívala já *9* on je nejlepší asi ho miluju *14*
    • Re: Jayk 3m

      pro TeRinqa:
      Ty ses asi posrala ne? :D nějaká Emo sračka je podle tebe lepší než Eminem? :D Eminem vydává každej rok něco, tento prd vydal jen 2 alba a nemá ani zdaleka ta dobríé texty jako Eminem :))
      • Eminem možná vydává každej rok něco ale všechny jeho songy jsou srajdy na jedno brdo :P Písničky Jayk3M jsou každá o něčem jiným.Texty dávaj smysl...Jayk3M nezpívá o tom jaky je borec a jak dá všem přes hubu.
        Jayk3M <3
      • Re: Re: Jayk 3m

        Jo jasně eminem si o sobě myslí kdo ví co...Nemá u mě místo..! Jayk aspoň nezpívá o tom jak je strašně drsnej a netouží po tom aby se před ním všichni klanily!..myslim si teda já..a jestli máš něco proti EMO stylu tak to máš co dočinění se mnou taže si dej pohov!!!
  • Ahoj Jayku .. Nikdy se nevzdávej spěvu , si nejlepší reper ktereho znám.
    Já a moje segra sme dotvých písnich upe žhavé,máš užasný talent.Máme od tebe všechny písničky super písnička je Mala prodavačka ¨zapalek...Zasnený život-->Prostě všechný nejky.. *14* *14* *14* *14* *14* Jemi 17 A taky spívam mím jediným snem je stebou spívat aspon jediný song...Ale tose nikdy nestane .. :((
    *9* *9* *13* *13*
  • hej všichni chci vám říct aby ste člověka neodsuzovali podle toho co zpíva a jaky ma slova ale podle toho jestli to je pravda a jestli je to ze srdce eminem je taky dobrej raper repuje podle svýho stylu a to stejny jayk3m každej ma svuj styl ja mam sice radši jayka ale i tak si někdy poslechnu eminema každej ma rad jinyho zpěváka a nepište tady naky naražky na jayka nebo na eminema oba sou dobří jen každej zpíva o něčem jinym to je vše *3*
  • werr97

    Přání

    Milý Jayku... Přeju ti k narozeninám jen to nejlepší. Abys byl šťastný, zdravý a nikdy smutný. :)*

    Tvoje fanynka Wěrr
  • lula-lula

    Jayk3M je best!

    Jayk3M je fakt superovej týpek!! Ma nádherňoučký písničky který se poslouchj sami!!! *14* je prostě NEJ!!
    • Re: Jayk3M je best!

      Heeeej jako týpek nejvííc dyž sem poprví slyšela malá prodavačka zápalek rozbrečela sem se málem no a ošklivej taky zrovna neni *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit