Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1068 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ja som npovedal , ze v bloodsport 2 a 3 hra on povedal som len , ze to je natocene ale neni to slavne ani zname zname a slavne je iba jednotka a jeho filmografiu mas aj na www.us.imdb.com a nie len jeho ale koho aj chces *13*
  • Bloodsport 2

    Bloodsport 2 ani 3 urcite nebyly natoceny, ted se ma tocit Bloodsport 2. Koncem 80let byl natocen jedine Kickboxer 2 a 3, ale v nich uz Van Damme nehral. Celou jeho filmografii mas na jeho oficialnim webu www.jeanclaudevandamme.net *3*
  • Bloodsport 1 a 2

    hmm tak neviem , ze ci ja blbosti hovorim ale pozri sa na http://www.csfd.cz/search_pg.php?search=bloodsport tuto stranku a uvidis ,ze bloodsport 2 je a dokonca aj 3 ale ja sa nechcem hadat a ja mam bloodsport aj cyborg na kazete aj no retreat no surrender teda ja mam vsetky jeho filmi ktore mam tak na kazete. Pozdravujem tomiho leea *4*
  • Second in Comand

    Second in Comand ma vyjit na dvd behem kvetna, J.C ted nataci film The Tower a pak ma hrat s Alainem Delonem v dalsim Asterixovi,no a pak snad konecne v Blood Sport 2 *10* . Kumite ma jen podobny scenar jako BS2, nejedna se o stejny film a ani jeden nebyl jeste natocen
  • film

    na buduci mesiac by uz malo byt v pozicovnach jeho novy fim zastupca velytela vydel som ukazky a vypadaly celkom slusne.a na dvd uz ma byt aj krvavy sport a cyborg *3*
  • Pre tomiho

    cau Tomi ja by som sa ta chcel spytat , ze ako si sa naucil tak kopat ako on lebo aj ja by som sa to velmi chcel naucit a inac Kumite nie je Bloodsport 2 lebo Bloodsport 2 uz je natocene ale nehra v tom Jean no ale to je jedno a prosim ta napis mi uz , ze ako si sa naucil tak kopat ako on prosiim odpovedz *7* *7* *7*
  • film

    caute nemate niekto jeho novy film Second in Command /Zástupce velitele?a ma v roku 2007 ma natocit krvavy sport 2 ale ma sa to volat Kumite alebo K2,a ma hrat aj axterix a obelix 3, a vdaka jemu viem tak kopat ako on je to super herec aj ked ide dole vodou ale je jednicka umna""
  • Hezoun

    Jsi nejlepší sexy herec seš dobrej *14* *14* *14* *15* *15*
  • Je to můj oblíbenec!!!!Mistr kterýho nikdo nenahradí to co dokázal on nedokáže jen tak někdo.Perfektní tělo a perfektní talent pro bojové umění hej at žije JEAN CLAUDE
  • pls odpovedzte

    Odpovedzte mi uz pls kde ste videli vsetki jeho filmi a hlavne tie stare ja sa uz dobre dlho snazim zohnat taky bloodsport ale zatial marne alebo taky black eagle davali to v telke alebo skade to mate??? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit