Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hale ja mam pocit ze jsem te nekde videl bud na youtube nebo nekde jinde
  • Luky1987
    Díky pool, ty si taky dobrej človek si myslím *4*. PS Dvojitý Zásah, Živý Terč a Krvavý Sport, tyhle filmy s Van Dammem jsou u mne úplne TOP
  • hrozne se ti omlouvam luky1987 nejsi vy je ba nej ko ko t to jsem byl rozcilenej jsi dobrej clovek *4* kamo
  • ja dvojity zasah kamo
  • Luky1987
    Že už se mi nechce pořád řešit Van Dammeho, tak končím a ješte napíšu byl dobrý herec kdysi fakt a v letech 1988 - 1993 mel nejlepší filmy, ahoj pool a drž se. PS jinak kterej film od neho máš úplne nejradši já Krvavý Sport, Dvojitý Zásah a Živý Terč
  • jak to myslis ze konsis
  • Luky1987
    pool já proti tobě nic nemám a proti Van Dammemu taky ne. Končím ahoj a preji ti v živote všechno dobré ať se ti daří
  • mozna se to nezda ale ja mam pod sebou hodne lidi tak si dej pozor nebo te ja a muj team boraci najdem chtel bych videt kdyby te potkal jean clade van damme dal by ti do neceho
  • Luky1987
    pool nehrabe mi já jenom tvrdím, že Van Damme mel nejlepší filmy koncem 80-tých a začátkem 90-tých let, tehdy byl borec a herec akčních filmu, ale tedka jeho filmy nejsou už tak dobré jako tehdy, jen muj názor a to si myslím
  • tobe totalne hrabe jednou pises ze se strapnuje a jednou ze to je borec ty jsi blazen
  • Luky1987
    pool nic proti Van Dammemu nemám fakt, hodne toho dokázal v živote a koncem 80-tých a začátkem 90-tých let mel nejlepší filmy
  • ha ha ha
  • Luky1987
    Nejradši mám s ním filmy Dvojitý Zásah, Krvavý Sport a Živý Terč i Peklo - In Hell z roku 2003 byl s ním dobrý akční film
  • Luky1987
    Proč? Vždyť já proti Van Dammemu nic nemám akorát tvrdím, že kdysi v letech 1988 - 1993 mel lepší filmy jako teď
  • jdi do p r d e l e lukine ty jsi v y j e b a n e j ko ko t van dam se nestrapnuje ty se ztrapnujes
  • Luky1987
    To jsem rád pool
  • Luky1987
    Má už tedka Van Damme slabé filmy a průmerné, proto by se mel vykašlat na hereckú kariéru a neztrapnovat se
  • jo uz to chapu ted jsem to dobre pochopil
  • Luky1987
    Myslel sem to tak, že kvalitní a najlepší filmy mel Van Damme 1988 - 1993 od Krvavého Sportu, Dvojitého Zásahu po Živý Terč. Tedka už ty jeho filmy jsou slabší podle mne
  • tak proc jsi psal ze ty posledni filmy staly za houby

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit