Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Na pokraji slávy a popularity byl Van Damme koncem 80-tých a zacátkem 90- tých let, tehdy mel nejlepší filmy podle mne
  • Luky1987
    Nic proti Van Dammemu nemám a hodne toho dokázal
  • van damme je nejlepsi jasny
  • Luky1987
    Van Damme byl kdysi dobrý herec
  • Luky1987
    Van Damme se mi líbí napríklad v akčním filmu Peklo - In Hell, hrál tam celkem dobre
  • Luky1987
    Nic proti Van Dammemu nemám a hodne toho dokázal kdysi byl dobrý herec. Ale mel by se už vykašlat na ty filmy, hereckou kariéru a neztrapnovat se
  • Luky1987
    Mel by se Van Damme už vykašlat na hereckou kariéru, filmy a jít do duchodu podle mne
  • Luky1987
    Van Damme toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám jinak
  • Luky1987
    Van Damme by se mel vykašlat na ty filmy a jít do penze, tam již dávno patrí !
  • Luky1987
    Nic proti Van Dammemu nemám a kdysi byl dobrý herec, ale jeho doba už dávno minula je už v sraxkách až po uši, co se týče jeho herecké kariéry
  • Luky1987
    Jeho doba už minula
  • Luky1987
    Dobrej byl kdysi, ale jeho doba už dávno minula
  • Jak vydím tak komentuješ jen ty,a chytrej seš jak ....běž už někam ty ubožáku.Nikdo na ty tvoje žvásty není zvědavej.)))Van Damm je dobrej a na svůj věk :-) chtěla bych vydět tebe((((((
  • Luky1987
    Krvavý Sport, Kickboxer, Lví Srdce, Dvojitý Zásah, Univerzální Voják 1, Cyborg a Není Úniku, to jsou podle mne nejlepší filmy z Van Dammovy herecké kariéry
  • Luky1987
    Po Teror ve vlaku 2002 jsou Van Dammeho filmy jenom bezduché komédie a ne B-čka
  • jsem pouhý vesmířan lidé my nejsou volní jsem arab narodil jsem se jako martin štych žiji v karlových varech ufo je mojí úctou od narození žiji sám co jsi pamatuju žil jsem sám i jako tom cruise jsem adoptovaný jean claude van dame.
  • Luky1987
    Van Damme mel nejlepší filmy v letech 1988 - 1993, ale od tý doby je v sraxkách až po uši, co se týče už jeho herecké kariéry
  • Je lepsi shoret pocas nejvecsi slavy nez vyhasnout, no a Van Damme vyhasl, proto muj respekt ZTRATIL
  • Luky1987
    Na YouTube je dobrej rozhovor Van Damme v Praze z roku 1995. PS mel by se už vykašlat na ty filmy a jít do penze !
  • ty jseš vyloženě měštácká picca

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit