Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Van Damme byl proste herec o ničem za 5 %
  • Luky1987
    Všechny Van Dammovy filmy jsou jenom bezduché komédie, to jsou D-cka a ne B-cka
  • Luky1987
    Vyhaslá hvezda : to je Van Damme
  • Luky1987
    Nejsem já jenom rikam pravdu, že Van Damme je vyhaslá hvezda
  • hej slovaku jeden blbej
  • Luky1987
    Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát, proste jako herec nemá co divákum dát !
  • Luky1987
    Van Damme by se mel proste vykašlat na ty filmy, hereckú kariéru a nestrapnovat se, jít do penze
  • Luky1987
    Van Dammemu se už radeji vyhnu pro jistotu *1* *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence a vyhaslá hvezda, to je Van Damme. Nemám lze jeho herecké kariére respekt žádný !
  • Luky1987
    Van Damme proste už nemá co divákum dát a za to, že vyhasl si respekt NEZASLOUZI !
  • Vyhasl
  • Luky1987
    Van Damme toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám a nejlepší filmy mel podle mne v letech 1988 -1993, ale od tý doby je v sraxkách až po uši. Mel by se už vykašlat na filmy, hereckú kariéru a nestrapnovat se
  • Vyhaslá hvezda, to je Van Damme aj Steven Seagal
  • Luky1987
    Vyhasl Van Damme a podle mne vlastne nikdy nevedel a neumí hrát !
  • Je pravda ze filmy ma onieco horsie ale do roku 2001 mal este tak vazne kvalitne filmy som dlhorocny fanusik v daka nemu som zacal ucit karate a cvicit tak je to taky fylmovy simbol ale prial soma si ho niekedy stretnut a splnilo sa v roku 2012 mam snim fotku a podpys co som velmy rad kazdy si musi ist za vlastnim cielom
  • Luky1987
    Van Damme mel nejlepší filmy v letech 1988 - 1993, ale jeho doba už dávno minula !
  • Luky1987
    Nejhorší herci akčních filmu a který vyhasli jsou podle mne : Van Damme, Steven Seagal, Mark Dacascos, Dudikoff, zesnulý Bruce Lee a Jet Li
  • Luky1987
    Van Damme je prestarla, preexpirovana a vyhaslá hvezda !
  • Luky1987
    Patrí do penze dávno aj spolu se svym kolegou Seagalem
  • Luky1987
    Já se Van Dammemu radeji vyhnu pro jistotu. Nemám proste k jeho herecké kariére žádný respekt !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit