Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je už starej Jean Claude Van Damme
  • Luky1987
    Neuznávam takový herecký polena jako jsou Van Damme nebo Steven Seagal jenom kvalitní lidi !
  • Luky1987
    Van Damme patrí proste do penze a vyhasl !
  • Luky1987
    Padlá a vyhaslá hvezda, to je Van Damme. Nemám k jeho herecké kariére respekt a to lze žádný !
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence, která už nemá co divákum dát, to je Van Damme
  • Luky1987
    Vyhasl Van Damme a za to si respekt NEZASLOUZI, u mne ho ZTRATIL !
  • Luky1987
    Van Damme, Steven Seagal, Bruce Willis a Arnold Schwarzenegger všichni už vyhasli a meli by jít do penze
  • Luky1987
    Totálne vyhasl Van Damme
  • Luky1987
    Van Damme byl dobrý herec kdysi a v letech 1988 - 1993 mel nejlepší filmy, ale od tý doby je v sraxkách až po uši. Mel by se už vykašlat na ty filmy a jít do penze !
  • Luky1987
    Vyhaslá hvezda : to je Van Damme a nemám k jeho herecké kariére žadny respekt !
  • Luky1987
    Pierce Brosnan z 007 Bondovek jeho uznávam, to je muj oblíbenec. A Van Dammemu se radeji vyhnu pro jistotu !
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : to je Van Damme
  • Luky1987
    Ne škoda, ale konečne, že Van Dammeho doba už dávno minula ! A za to, že jako herec vyhasl si respekt NEZASLOUZI, proto ho u mne ZTRATIL !
  • Škoda,že Van Dammova doba už dávno minula
  • Luky1987
    Van Damme je padlá a vyhaslá hvezda, nemám k jeho herecké kariére respekt a to žiadny ! PS nikdy nevedel a neumí hrát !
  • Luky1987
    Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát ješte dodám zkrachovala existence, která nemá co divákum dát !
  • Luky1987
    No veru, jedem si ty svoje oblíbence z 007 Bondovek uznávat Pierce Brosnana aneb Seana Conneryho, no a Van Dammemu se radeji vyhnu pro jistotu :)
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : to je Van Damme, nemám k jeho herecké kariére respekt a to lze žiadny !
  • Luky1987
    Van Damme se mi nejvíc libil ve filmu Peklo - In Hell, jinak ho moc nemusím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit