Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Konečne, že Van Dammova doba už dávno minula !
  • No veru, jedem si ty svoje oblibené blbečky uznávat z bondovek Pierce Brosnana aneb Seana Conneryho, no a Van Dammemu se radeji vyhnu pro jistotu
  • Jestli je Van Damme dobrý herec, tak já jsem prezidentem Sluneční Soustavy minimálne. No a já tvrdím, že Van Damme nikdy nevedel a neumi hrát !
  • Van Damme je zkrachovala existence a ne dobrý herec !
  • Van Damme je dobrý herec
  • Luky1987
    Co se týka herecké kariéry Van Damma, tak nemám k ní respekt a to lze žiadny !
  • Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát podle me
  • Luky1987
    Van Damma nemusím jako herce, ale nic proti nemu nemám
  • Van Dammova doba už dávno minula Chvalabohu !
  • Luky1987
    Nic proti Van Dammovi nemám a hodne toho dokázal jenom tvrdím, že by se už mel vykašlat na filmy, hereckú kariéru a jit do penze, protože už nemá co divákum dát ani nabídnout !
  • vybrané chování budu obhajovat v titulku jen když budu prvním ve světě který obrátí svět vzhůru nohama .
  • Luky1987
    Van Dammovy filmy od Double Team jsou už jenom bezduché komédie, to nejsou B-čka, to jsou snad D-čka
  • Luky1987
    Dobrý herec byl kdysi Van Damme a v letech 1988 - 1993 mel nejlepší filmy, ale jeho doba už dávno minula !
  • Neznášam Van Dammovky
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : presne to je Van Damme aj Steven Seagal, oba patrí už dávno do penze !
  • Luky1987
    Van Damme je přestarla, preexpirovana a vyhaslá hvezda, nikdy nevedel kdy odejít
  • Luky1987
    Je lepší shořet počas nejvečší slávy než vyhasnout, no a Van Damme totálne vyhasl, proto můj respekt ZTRATIL
  • Luky1987
    Van Dammovi a Seagalovi se už raději vyhnu pro jistotu
  • Luky1987
    Mne se zdál takovej sen, že Van Damme a Steven Seagal se rozhodli vykašlat se už konečne na hereckou kariéru
  • Luky1987
    Koukám, že na Slovensko a Česko volaj a chodej sem jenom samé odpadní celebrity jako jsou Van Damme nebo Steven Seagal, jdu blejt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit