Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Ne bohuzel, ale Chvalabohu !
  • Bohuzel, ze Van Dammova doba uz davno minula
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence : presne to je Van Damme a mel by se uz konecne vykaslat na hereckou kariéru a jít do penze, tam jiz dávno patrí !
  • Luky1987
    Nemusím ho Van Damma
  • Luky1987
    Ale jako herce Van Damma moc nemusím, jinak proti nemu nic nemám
  • Luky1987
    Já proti Van Dammovi jinak nic nemám je to dobrý clovek, který hodne toho dokázal v zivote a nez se stal hercem akcních filmu
  • Luky1987
    Je lepsí shoret pocas nejvecsí slávy nez vyhasnout, no a Van Damme vyhasl. Nemám k jeho herecké kariére respekt a to lze zádný zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát ani nabídnout !
  • Luky1987
    Van Dammovi se uz radeji vyhnu pro jistotu. Je vyhaslá hvezda, která nemá co divákum dát !
  • Luky1987
    Zkrachovalá existence, která uz nemá co divákum dát, to je Van Damme
  • Luky1987
    Já preju Van Dammovi jen to nejlepsí, ale v penzi, tam jiz dávno patrí
  • Luky1987
    Ale mel by se uz Van Damme vykaslat na hereckou kariéru a jít do penze
  • Luky1987
    Van Damme to mel tezké nez se stal hercem a opravdu hodne toho dokázal, nic proti nemu nemám
  • Luky1987
    Je lepsí shoret pocas nejvecsí slávy nez vyhasnout, no a Van Damme vyhasl, tak to proste je !
  • Luky1987
    Van Damme toho hodne dokázal a nic proti nemu nemám, ale jako herce ho moc nemusím. Jediný film, kde se mi líbil je Replikant
  • Luky1987
    Na you tube dobré interview s Van Dammem kdyz byl v Praze roku 1995, vypráví tam o svém zivote a jaké to mel tezké nez se stal hercem, opravdu hodne toho fakt dokázal to musím uznat
  • Luky1987
    Muj nejoblíbenejsí film s Van Dammem je Replikant tady je moc dobrej a nic proti nemu nemám hodne toho dokázal. Akorát tvrdím, ze by se mel uz vykaslat na hereckou kariéru a nestrapnovat se
  • Luky1987
    Van Damme je padlá a vyhaslá hvezda, která nemá co divákum dát !
  • Luky1987
    Jedine ve filmu Replikant se mi Van Damme líbil, jinak ho nemusím jak jsem uz psal
  • Luky1987
    Van Damme se mi nejvíc líbil ve filmu Replikant, ale jinak ho moc nemusím jako herce
  • Luky1987
    Van Damme by se mel vykašlat na hereckú kariéru a jít do penze, tam již dávno patrí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit