Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne,ako to povedal Kurt Cobain z Nirvany : Je lepší schořet počas nejvěčí slávy než vyhasnout,no a Van Damme vyhasl,proto si respekt fakt nezaslouží.Byl dobrý v letech 1988 - 1993,ale jeho doba už dávno minula
  • Vzdyt jo. Nikdo se nehada, ze nic nedokazal. Dokazal. Jenomze na vrcholu slavy a popularity byl v letech 1988 - 1994, odvtedy h**no. A za to, ze vyhasl, si respekt nezaslouzi. Respekt si podle me zaslouzi takovy Jim Morrison /1943 - 1971/, ktery nevyhasl nikdy, bozsky Jim shorel.
  • Van Damme toho hodne v zivote dokázal to beru akorát tvrdím,ze nejlepsí filmy mel v letech 1988 - 1993 ,ale jeho doba uz dávno minula.Mel by se vysrat na hereckú kariéru,to je môj názor
  • Skrachovaná existence to je Van Damme
  • Vzdyt byl dobrý herec,mel kvalitní filmy a nejlepsí v letech 1988 - 1993
  • Pravda Van Damme patrí do penze uz dávno i ze svým kolegou Stevenem Seagalem.
  • Byl fakt dobrý herec a nejlepsí filmy a kvalitní mel 1988 - 1993,ale jeho doba dávno minula.Mnel by jít uz do penze i ze Stevenem Seagalem,tam jiz dávno oba patrí
  • Jediný kvalitní filmy u mne s Van Dammem jsou,kde byl dobrej Krvavý Sport a Lví Srdce
  • Já to reknu takhle Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát
  • Mnel Van Damme kvalitní filmy a nejlepší 1988 - 1993 od tý doby je v sračkách až po uši
  • Van Damme je vyhaslá a padlá hvězda,nikdy nevedel kdy odejít.Mnel by se už fakt vysrat na hereckú kariéru a nestrapnovat se
  • Zkrachovaná existence to je Van Damme i spolu ze Stevenem Seagalem,dobrý byly koncem 80 a zacátkem 90 let,ale ich doba dávno minula
  • Expendables 2 tady byl Van Damme taky dobrej
  • Nejlepší filmy mal Van Damme 1988-1993 a byl dobrý herec ale jeho doba už dávno minula měl by se fakt vysrat na filmy a jít už do penze
  • Velmi dobrej a kvalitní akcní film s Van Dammom byl Lví Srdce-Lionheart ten je podle mne jeho nejlepsí.Preju mu vsechno jen to dobrý ale v penzi tam jiz dávno patrí
  • Byl to dobry herec, a nejlepsi filmy mel 1988 - 1993. Mel by se vysrat na herecku karieru a neztrapnovat se ....
  • Je to dobrý herec dobře vypadá jak hraje ve filmu Teror ve vlaku,živý terč *3*
  • He to dobrý herec dobře vypadá jak hraje ve filmu Teror ve Vlaku,živí terč *3*
  • Ješte Univerzální Voják 1 se mi líbí z Van Dammovej kariéry a In Hell-Peklo byl ješte celkem dobrej akční film s ním
  • Jediný jeho akční filmy kde mám Van Damma nejradši a je dobrej Lví Srdce a Dvojitý Zásah

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit