Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tim cislem 3 nesouhlasim, cislo 3 by mel okupovat Arnold. Van Damme NE
  • Nejlepší herci akčních filmů jsou podle mně:1.Sylvester Stallone 2.Bruce Willis 3.Van Damme 4.Arnold Schwarzenegger
  • Jdu si já taky uznávat své oblíbence akčních filmů Sylvestra Stalloneho a Bruce Willise.
  • veru, jdem si ja ty svy oblibene herce uznavat : Marlon Brando, James Stewart, sir Anthony Hopkins, Jack Nicholson, Richard Burton, Morgan Freeman. A Van Dammemu se radeji vyhnu, pro jistotu
  • Mno, tak mel dobry filmy, jenze to bylo v letech 1988 - 1993, ty jsou tusim nejlepsi z Van Dammovej kariery. Od ty doby je v sraxkach az po usi a mel by se vysrat na filmy a jit KONECNE do penze, tam davno patri *1* *1* *1* Spolu s kolegou Steven Seagal -em.
  • Ješte Není Úniku a Poslání tady je taky dobrej.
  • V těchto akčních filmech je Van Damme nejlepší podle mně:1.Dvojitý Zásah 2.Lví Srdce 3.Univerzální Voják 1 4.Double Team 5.Peklo 6.Probuzená Smrt.
  • Já jenom tvrdím to a reknu,ze Van Damme nikdy nevedel a neumí hrát ve filmech to je muj názor.
  • Kolik jsi toho dokázal ty zkrachovanče? LION.
  • všechno nej.k narozeninám. koukame zatím na tvůj nejlepší film Lion haerd. PŘEROVSKY LION
  • Vsetko najlepsie Van Damme.
  • jean happy birthay
  • Van Damme a Steven Seagal uz dávno patrí do duchodu to je pravda.Podle mne taky hrát neumí tihle dva,souhlasím.
  • Van Damme,Steven Seagal prosím vás vyserte se uz na to a bezte do duchodu konecne,tecka.
  • Diwa Swina este dodám k tvojmu komentáru,ze nemá Van Damme na Sylvestra Stalloneho ani na Brucea Willisa oni sú lepsí herci akcných filmov ako on.
  • Diwa Swina máš pravdu Van Damme je už zkrachovaná existence taky mu přeju jen to nejlepší,ale v penzi.
  • Zkrachovana existence : presne to je Van Damme. Preji mu jen to nejlepsi, ale v penzi *1* *1* *1*
  • Nemusím ho!!!
  • Tak Lukáši se rozhodni jestli je Van Damme dobrej herec akčních filmů nebo ne.Já si myslím,že je skvělej herec.
  • Lukáši ty měníš na Van Damma názory jak ponožky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit