Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemusím ho!!!
  • Sú lepší herci ako on však si zoberte že jeho filmy ako Teror vo vlaku no to je hrůza totálne priemerný slabý akčný film a to isté platí aj o pokračovaní Univerzálnom Vojakovi 2 katastrofa.
  • AAAA..viete ze 30.juna pride ako exluzivny host na slovensko??...niee??...presnejsie do dediny Hniezdne pri Starej Ľubovni na vychodnom Slovensku....bude atogramiada atd...
  • Neznásam Van Dammovky uz.Jean Claude Van Damme je priemerný herec aj tie jeho akcné filmy sú o nicom.
  • Van Damme je uz o nicom celý má uz slabé,priemerné filmy mal by uz skoncit s herectvom pretoze casy ked hral vo filmoch napríklad Lví Srdce alebo Dvojitý Zásah sú uz dávno prec,bohuzel!!!
  • Najlepší je Van Damme v akčnom filme Dvojitý Zásah-Double Impact tu ho mám ja najradšej:D *4* *3* *5* *1* *15*
  • Van Damme bude mojím idolom do konca môjho zivota.Uznávam ho od svojich 18 rokov az doteraz ja mám teraz 26 rokov.
  • Si nejlepší na tebe nemá prostě nikdo a nejlepší kopačku ve vzduchu prostě jen ty jsem tvoje velká faninka *14* *14*
  • Dalibor-77
    Jeto frajer,chěl bych umět aspon čtvrtinuto co on *1*
  • Je dobrej. *16*
  • Vandamme je nejlepsi ze všech
  • Všechno nejlepší k narozeninám :) přeju hodně zdraví a mnoho ještě úspěšných filmů :))
  • všecno nejlepší k narozeninám já mam taky ale jen svátek tak si užij jinak jsem tvuj fanda:)
  • To je pravda na Van Damma nikdo nemá!!! *4* *3* *1* *1*
  • mit doma takoveho chlapa to us je kus ale na neho nikdo nema *1* *1* *1*
  • Tomáš máš pravdu Van Damme je najlepší herec akčných filmov hlavne Dvojitý zásah tu nemá chybu,ale aj Krvavý šport.Som rád Tomáš,že mám takého brata ako si ty!!! *4* *3* *5*
  • Jean

    Van Damme je jednoducho najlepší z najlepších hercov akčných filmov iný na neho nemá.Ja považujem za jeho najúspešnejšie akčné filmy tieto:Dvojitý zásah,Levie Srdce a Univerzálny Vojak 1.
  • anelka

    staří nezastavíte ušáci *5*
  • videoklip..

    *3* ahoj pred vanoci jsem po ranu koukal na videoklip kde J.C.VAN DAMME TANCIL V 1 POKOJI S NEJAKOU ZENOU-NEVI NEKDO CO TO BYLO ZA KLIP. *5*
  • Re: Re: prohrál by ve skutečnosti

    bruce lee byho dal za 10 sekund

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit