Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Autogram

    aj ja by som chcela jeho autogram.......fnuk
  • Re: VAN DAMME

    trosku ta opravim,najlepsi je ZIVY TERC-hard target!!!! z roku 1993
  • Přání k narozeninám

    Vše nejlepší Jeane, si jednička ve svým oboru a tvoje filmy jsou nejlepší. Všecko nej a jen tak dál, přeji ti abys natočil ještě soustu dobrých filmů
  • Re: Van Dame

    myslim ze sa to vola universalny vojak skus to
  • Narodeniny

    Van Damme má dnes 49 rokov želám mu všetko najlepšie zaslúži si to.Páči sa mi napríklad v akčnom filme Levie srdce alebo Double Team. *3*
  • filmografie

    filmografie utrpela vetsi ztratu, a to: to nejlepsi z bojoveho umeni, prikaz k poprave, elita armady, az do smrti, pastyr *1*
  • Re: Van Dame

    cyborg
  • fezoj205

    Van Dame

    Ludia zháňam film zo j.c.van damom o tom,ako bol niekde v púšti v obrovskom robote a bojoval s druhým tiež obrovským robotom boli tam aj tribúny zasklené lebo zem bola zamorená a ked spadol robot na tribúnu rozbil sklo a ludia akosi sa roztavili alebo tak viac si nepamätám.Videl som to asi pred viac ako 15 rokmi ked som bol v družine po škole dik. inak super herec obľúbený
  • ufffffffffff

    no tak tohle je chlap jak má být *4* *4* *4* *4*
  • energer

    fanoušek

    Ahoj Jeane,jsi super herec a osobnost.Mne se líbí všechny tvoje filmy,ale závídím ti taky bych jednou chtěl mít tolik fanynek,jsi jednička tak jen tak dál *4*
  • silver.lida

    Re: není úniku

    On je kocour aji když zestárnul vidte?
  • silver.lida

    NEJ

    No není nádhernej ? *14*
  • Re: Filmografie

    setko to mam doma
  • Podpora JCVD

    Takze kedysi som ho nemusel, ba dokonca som ho neznasal. Dozvedel som sa, ze mal masaker v zivote : kokain, psychiatriu ap. Preto ho treba podporit. Prajem mu len to najlepsie, nech sa dari. Takych ludi, co nemaju sebavedomie, treba podporit, aby sa mali dobre, Taki, co maju neprimerane vysoke sebavedomie, ho treba okresat. Ako moje meno naznacuje, rad rypem a spravam sa ako v chlieve. Ale nebudem rypat do JCVD. Najdem si ja niekoho s neprimerane vysokym sebavedomim .... Kroch Kroch kroch
  • VAN DAMME

    Jean je perfektný a najlepší v akčných filmoch Levie srdce a Dvojitý zásah. *4* *3* *3*
  • The Quest

    ještě hral ve filmu the quest
  • market.marek

    není úniku

    Taky je super film Není úniku...je to trochu romanticky...Je tam sladkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • barborkyo

    Re: Not

    ty si teda blbej vzdit je hezkej a svalnatej *15*
  • barborkyo

    jean claude van damme

    jean claude van damme je muj nej.. nej.. herec mam ho rada od malicka libi se mi filmy lvi srdce gyborg kicboxer univerzalni vojak nektere filmy se k nemu moc nehodi ale jsem rada ze nejake filmy mam doma van damme je taky moc hezky a svalnaty je super *14* *14*
  • Re: Jean Claude Van Damme

    Ahojky Jean-Claude Van Damme je nej herec na svete mocinky ho miluju a budu ho milovat na veky.Preju mu hodne uspechu a mnoho filmecku at mam doma na co koukat. *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit