Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • J.C.Van Damme

    Ahoj lidi *4* Jean Claude Van Damme je nejlepší herec kterýho znám *4* je to můj vzor *5* uplně ním žiju v pokoji mám na každé stěně jeho plakát mám ho v kompu na ploše mno prostě všude *1* taky jsem se naučil ten provaz co on dělá *4* samozdřejmě že to ještě neumím uplně jako on ale už skoro *4* chci být jako on chodil jsem do karate posiluju *15* mno prostě jedině JEAN *4*
  • nové info

    na stránkách www.jcvd.wz.cz jsou nové fotky plus informace o Van Dammovi
  • Re: JCVD

    Van Dammovo hrdinové jsou(v dětství):Jean Paul Belmondo,luis de funes a ja si nemohu za boha vzpomenout na toho tretiho,pls odepis,urgentní čau *15*
  • Re: Re: Svaly z Brussellu

    Co?Ty si cvičená opice,a patříš mezi ty,kdo neumí odcenit snahu a trening slavných a ůspěšných lidí jako je třeba Van Damme,protože si sám obrovská nula ze psychyatrije!!!!!!!!! *13*
  • Re: Svaly z Brussellu

    No,tyhle filmy nejsou nic moc,ale sou hodně dobrý filmy jako kickoboxer,karatetiger,Krvavý sport,dvojitý zásah,jedny z nejlepších filmů! *3*
  • Sháním filmy

    Ahoj lidi,mám na vás prosbu.Nemáte náhodou filmy lví srdce a timecop Na dvd?Jinak všechny filmy s Van Dammem mám.Ozvěte se mi na e-mail.Díky
  • JCVD

    Ahoj lidi, mam uplne vsechny filmy s JCVD, ktere zatim vysly. Sbiral jsem je jak lulin, a ted na to porad dookola koukam. Jsem jeho veliky fanda !!! Kdyby jste chteli cokoliv vedet ( samozrejme o nem ), staci mi napsat na muj mail. Zatim ... *5*
  • chyby vam film

    chyby vám film quest
  • Re: Re: Re: Svaly z Brussellu

    co tie woe?! *13*
  • The Shepherd

    Zdravim vsechny priznivce Jean Claude Van Damme a chtel jsem se zeptat,jestli nekdo nevite kdy u nas v kine bude premiera filmu The Shepherd nebo jestli uz je nekde na netu nejaky trailer k tomuto filmu,protoze to urcite bude po bojove strance narez film.Diky za vasi odpoved
  • Narozeniny

    Hallo Mister!How are you?I am your fan.Today have you birthday.So Happy Birthday to you!
  • Re:

    ako vies ze na tlaky dal 160 kg ??
  • Peklo

    No nvm jestli má Van Damme nejlepší filmy do roku 1990.Podlě mě je nejlepší film Peklo a Double Team
  • good

    Jean-Claude Van Dame je nejlepsi herec co znam a taky to je muj životní vzor *3*
  • stranky

    Zdravím fanoušky Van Damma mám udělané nové stránky o tomto herci. Na odkazu www.jcvd.wz.cz Ahoj
  • JCVD

    Je fakt hustej karatista a boží!!! *14*
  • Jean je plečka

    Jean má výborné filmy, myslím do roku 1990, potom je to horší a horší... Chtěl bych vidět, jak se vytahoval, že by rozbil Dolpha Lundgrena - ten by si ho dal k snídani *1* . Však se podívejte na: http://www.youtube.com/results?sear ch_query=van+damme+cannes+1992&sear ch=Search
  • Re: Re: Svaly z Brussellu

    ty ubozacku dej si pozor na ty svy kecy,abys jednou netrpel
  • b2

    to sa vsetci velmy mylite. Bloodsport 2 aj 3 su natocene... a dvojka je fest dobra... mal som ju kedysi na VHS je super... hra tam Daniel Bernhardt. Podobne ako 1 ale na jednotku nic nema.... *3*
  • Re: Svaly z Brussellu

    Zdravim. Zevraj Van damme skoncil roku 2002 na psychiatrii. Neviem, ci je to 100 % na pravda, ale cital som to v Premiere..... Uz ked som pri nom, boli IBA 4. klasicki akcni herci
    1. Arnold Schwarzenegger
    2. Sylvester Stallone
    3. Steven Seagal
    4. Bruce Willis
    Opakujem : je to CVICENA OPICA, takych naseriem za kybel....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit