Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: IQ

    je to muj milacek mam ho strasne rada patri mezi mi nejoblibenejsi herce milasekkkkkkkkkkkkkkkkk *3* *8* *14*
  • van damme

    van damme bral anabolika a rastove hormony
  • Re: Martin - dmnt

    To by sa musel stat nejaky omyl, aby som sa stal jeho fandom. Ani v najhorsom moznom sne. A tie filmy ... Univerzalny vojak a podobne sracky... aj tak sa hra nato, cim nie je.
  • van dam

    Zdravim. Chcem vam povedat, ze som si zohnal Van Damme-ov film Monaco Forever a chcem vam povedat teda , ze som videl ,ze mnohy z vas to chceli zohnat ale chcem vam povedat , ze sa to neoplati.... Preco ? - lebo to je cele po francuzky , Van Damme v tom hra asi 3 minuty ako ide v aute a nesie nejakeho chlapika a chita mu nohu vkuse potom vystupia zacne ho kopat pred hlavu potom ten chlapik utecie a Van Damme odide tolko v tom hra.Kvalita filmu je absolutne hrozna su v tom titulky anglicke ktore sa zial koli kvalite citat nedaju take su rozmazane a cely film nema ani hlavu ani pätu proste je to blbost . A chcem vam povedat , ze timto ani najmenej neurazam Van Damme-a lebo ho mam strasne rad aj jeho filmi je to moj naj herec tak aby ste tento prispevok nechapali zle.Ide len o to , ze aj ja som velmi chcel mat Monaco Forever a bol som velmi zvedavi co je to ale ked som si to stiahol tak som sa veelmi sklamal tak nechcem aby ste sa sklamali aj vy.Ale aj tak Van Damme je best
  • Svaly z Brussellu

    Van Damme je stále ve formě!!! Elita armády je jeden z nejlepších filmů. Moc se těším na Untill death. Bude to mazec!
    *5*
  • nove

    ´pozri sa na to....http://koktail.pravda.sk/van- damme-vraj-kedysi-zbalil-kylie-mino gue-fjc-/sk_ksav.asp?c=A070212_1303 21_sk_ksav_p20
  • BoB

    Bob pekne si to napisal .. mas pravdu .. ked sa mu nepaci nech ide tam kde sa mu paci.. :)
  • Re: Pochvala

    kontraband je nic moc za to lionheart je hvězdnej film.
  • Re: Martin

    viz forum Toma Cruise tam taky mele blbosti *8*
  • Re:

    zavist nic jinyho .. stejne ho znas jen z obrazku *1*
  • Martin

    Martine .. ty asi budes pekne mladej smrad co umi akorat pomlouvat .. pises zes jeho filmy nevidel ale lezes sem ..to teda nechapu .. podle me si filmy videl jen tady chces lidi provokovat ale z toho si normalni clovek nic delat nebude a mavne nad tebou rukou .. a JC jenejakej prcek z Cech stejne ukradenej .. Leon a Blood Sport fakt skvele filmy a nejen ty a komu se to nelibi at si tahne na fora tech ktery jsou podle nej dobry *15*
  • Re:

    ty debile,je nejlepší.
  • Elita Armady

    ked uz tolko vravite, nieco som si teda od neho pozrel... Elita je moooc dobry film.... neviem..... mozno zmenim nazor....
  • hej ? a ako si na to prisiel ? to su filmi kamarat, ktore si aj tak nevidel. Skade potom vies , naco sa hra a co je , a co nie . hm ? ale nebudem sa stebou zbitocne hadat. raz to pochopis.
  • Hovno som lepsi, to som nikdy netvrdil. Ale van damme sa hra na to, na co v skutocnosti nema..., odmieta si uznat, ze su aj lepsi ako on, a ze je dost vymeteny
  • No je to chlap ktery je fakt fesny libi se mi jak hraje a jeho telicko... *14*
  • ja som vacsi :P
  • bruce lee

    jsem jeho nejvetší fanda
  • Martin - dmnt

    husty si co ? doma za pocitacom sedis a hubujes na inych . Vari ty si lepsi ? stavim sa ze nejaky cigan posraty. Uvedom sa uz decko blbe.
  • hmm nejaky si husty doma za pociacom co povies ? ale akoze ta fakt nechapem , pozri si uz nejaky film aspon. nevies o nom nic tak co piscujes do boha uz. Lebo ty si od neho lepsi sak ? vies sem pisat kokotiny , ktorym ani nerozumies . ale neboj raz z toho vyrasties . *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit