Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jean-Claude Van Damme je dobrý a nejlepsí herec akcních filmu
  • Sexy chlap

    Jean je vážně moc sexy chlap. Zbožňuju ho! :-) Má nááádherný tělo, skvělej kukuč a jak umí karate! je skvělej!
  • Luky1987
    Jinak Van Dammovy filmy po Universal Soldier 2 jsou jenom bezduché komédie, to nejsou B-cka, ale to jsou snad D-cka
  • Uz zestárnul Van Damme,bohuzel
    • irena.cara.3
      kazdy starne byl nejlepsi i kdyz uzdavno neni v letech kdy dokazal prekonat sam sebe zijeme jen jednou svet nezmenime prome je zivot malicky krucek obdivovala jsem ho ten cas ktery mi jeste zbyva se nesplni muj davny sen potkat se tvari v tvar s vandammem neziskam jeho podpis osud to tak chtel je krasne zit ale na deje uz neni k uzdraveni .
  • nejlepší herec ktereho znam! nikdo se mu nevyrovna
  • Luky1987
    pool nehrabe mi já jenom tvrdím, že Van Damme mel nejlepší filmy koncem 80-tých a začátkem 90-tých let, tehdy byl borec a herec akčních filmu, ale tedka jeho filmy nejsou už tak dobré jako tehdy, jen muj názor a to si myslím
  • Luky1987
    Nic proti Van Dammovi nemám a omlouvám se. Je to dobrý clovek, který toho hodne v zivote dokázal a nez se stal hercem
  • Luky1987
    Van Damme je zkrachovalá existence, která uz nemá co divákum dát ani nabídnout
  • 1988 - 1997 v této dobe mel Van Damme nejlepsí filmy a byl dobrý herec
  • Ahojky co delate ze nepisete??? Ja jsem tak rada ze mate radi Van Damma :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit