Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej ? a ako si na to prisiel ? to su filmi kamarat, ktore si aj tak nevidel. Skade potom vies , naco sa hra a co je , a co nie . hm ? ale nebudem sa stebou zbitocne hadat. raz to pochopis.
  • hmm nejaky si husty doma za pociacom co povies ? ale akoze ta fakt nechapem , pozri si uz nejaky film aspon. nevies o nom nic tak co piscujes do boha uz. Lebo ty si od neho lepsi sak ? vies sem pisat kokotiny , ktorym ani nerozumies . ale neboj raz z toho vyrasties . *3*
  • van dam

    Zdravim. Chcem vam povedat, ze som si zohnal Van Damme-ov film Monaco Forever a chcem vam povedat teda , ze som videl ,ze mnohy z vas to chceli zohnat ale chcem vam povedat , ze sa to neoplati.... Preco ? - lebo to je cele po francuzky , Van Damme v tom hra asi 3 minuty ako ide v aute a nesie nejakeho chlapika a chita mu nohu vkuse potom vystupia zacne ho kopat pred hlavu potom ten chlapik utecie a Van Damme odide tolko v tom hra.Kvalita filmu je absolutne hrozna su v tom titulky anglicke ktore sa zial koli kvalite citat nedaju take su rozmazane a cely film nema ani hlavu ani pätu proste je to blbost . A chcem vam povedat , ze timto ani najmenej neurazam Van Damme-a lebo ho mam strasne rad aj jeho filmi je to moj naj herec tak aby ste tento prispevok nechapali zle.Ide len o to , ze aj ja som velmi chcel mat Monaco Forever a bol som velmi zvedavi co je to ale ked som si to stiahol tak som sa veelmi sklamal tak nechcem aby ste sa sklamali aj vy.Ale aj tak Van Damme je best
  • J.C.Van Damme

    Ahoj lidi *4* Jean Claude Van Damme je nejlepší herec kterýho znám *4* je to můj vzor *5* uplně ním žiju v pokoji mám na každé stěně jeho plakát mám ho v kompu na ploše mno prostě všude *1* taky jsem se naučil ten provaz co on dělá *4* samozdřejmě že to ještě neumím uplně jako on ale už skoro *4* chci být jako on chodil jsem do karate posiluju *15* mno prostě jedině JEAN *4*
  • BoB

    Bob pekne si to napisal .. mas pravdu .. ked sa mu nepaci nech ide tam kde sa mu paci.. :)
  • videa

    Ahoj na stránkách www.jcvd.wz.cz jsou v odkazech různá videa s Jeanem - Claudem Van Dammem.
  • a film Breakin' videl niekto?tam hra tiez van damm ale iba v pozadi tam tancuje mam taku kratku ukazku ale chcel by som celi film.a viete otom ze aj v predatorovy hral ale iba na zaciatku a ja viem kde!!!!!!!!
  • fanda

    bolo to takto 10 chlapici obtazovali nejake dievca on si ju zatal a zacaly sa byt na zaciatku vyuzival aj svoje bojove umenie len neskor sa sila otocila ved proti desiatim to je uz odvaha a neskor ako uz on zacal dostavat nakladacku tak dosla policia a ze sa moc potesil ze dosla..ved proti desiatim to uz je fakt velka odvaha si frajer van damm.a ty co tvrdili ze sa nevie byt tak sa milyly!!!!! *5*
  • jo jo aj ja sa na kumite velmi tesim a najnovsi film som videl wake of death to mam aj na kazete ina nic novsie a pozeral som na nejakej madarskej van dammeovskej stranke ze este pripravuje vela filmov/street fighter2/bloodsport2/kumite/the tower/... a este by som sa chcel opytat ze ci neviete dake dobre stranky kde su jeho dobre velke fotky hlavne ako pozuje bez tricka a tak lebo si to chcem vilepit do fitnesu dik.
  • The Monk

    The Monk se mel natacet asi pred 3 roky a rezirovat to mel Ringo Lam, ale pak z toho projektu seslo, treba to jeste natoci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit