Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1067 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • podoba sa tu niekto na van damma?ak hej tak napiste *5*
  • Ako si mam pozreť tie kopy na stranke www.jeanclaudevandamme.net ked mi to nejde spustiť?prosim poradte mi.:(
  • no naozaj to by zaujimalo aj mna ci nieco bral ... ???
  • CAUTE NEVIETE CI VAN DAMM KED CVICI ALEBO KED CVICIEVAL CI NIECO BRAL? KREATIN ALEBO AMINO.KISELINY,PROTEJINY ALEBO NIECO TAKE???
  • 175cm
  • caute neviete nahodou ze aky vysoky je JEAN CLAUDE VAN DAMME ? dik
  • hmm chcel by som si to pozret ale nejako mi to nechce spustit ked si nejake vyberiem je tam nejaky mini obrazok v pravo hore a nechce sa mi spustit video neviete co to sposobuje ??? *7*
  • www.jeanclaudevandamme.net ma tam super videa z roku 2004 seper tam kope!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stoji si to za to pozriet!
  • No Retreat No Surrender

    no jasne ze keby tam nehral van damme tak by som si to ani nepozrel a taky maly slabi niktos ako ten kurt mckeny ci ako sa to pise ze nad nim musel vyhrat no fuj ale van damme je tam total BEST proste v niakom filme sa mi nepaci viac ako v tomto aj ked tam nehra dlho a ako tam kope-aky je richly silny presny proste slova mi nestacia je PERFEKTNY totalne v tomto filme strasne strasne strasne SUPEEER *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14*
  • ak chcete vydiet ako vie kopat tak chodte na stranku www.jeanclaudevandamme.net tam ma vydea z roku 2004 az moc dobre tam kope na svoj vek skoro my oci vypadli neveril som ze az tak dobre vie kopat *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit