Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1068 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ak chcete vydiet ako vie kopat tak chodte na stranku www.jeanclaudevandamme.net tam ma vydea z roku 2004 az moc dobre tam kope na svoj vek skoro my oci vypadli neveril som ze az tak dobre vie kopat *5*
  • NO RETREAT NO SURRENDER je najlepsie ked van damm sa byje na konci toho filmu inak je to picovina keby tam nehral van damme ta si to ani nepozrem perfektne tam kope ved ked v tedy mal 24 a pol roka,vtedy bol este mlady no teraz uz sice starne ale aj tak patri mezdi 1.notkou....
  • NO RETREAT NO SURRENDER

    no jasne ze som videl no retreat no surrender a velmi sa mi ten film paci. piste este ludia *3*
  • van damm ma strasne velku peknu a sesi prdelku este som nevidela takeho chlapa pekneho ma perfektne telo a super kopy hlavne tu prdelku *14*
  • ale breakin je daka blbost ved tam iba tanciju podla mna taky normalny van dammeovsky film prvi bol No Retreat No Surrender , videli ste ho ? ja hej :D a vy ??? *3*
  • a film Breakin' videl niekto?tam hra tiez van damm ale iba v pozadi tam tancuje mam taku kratku ukazku ale chcel by som celi film.a viete otom ze aj v predatorovy hral ale iba na zaciatku a ja viem kde!!!!!!!!
  • Ulicka Barbaru ten film by som si aj ja rat pozral tak isto ako monako foverer!!!!
  • hej videl som aj ja taku malu ukazku mozno 5 minutovu ako isiel v aute s nejakym chlapikom a potom zastali a van damme tam kopal pred neho a potom sa to skoncilo. ale iba tolko som videl z Monaco Forever a videl niekto Ulicka Barbaru ? alebo aspon ukazku ? ak hej prosim povedzte ze kde. *7*
  • peto

    neviete ci van damme pride niekedy do ciech alebo na slovensko? *4*
  • The Monk

    The Monk se mel natacet asi pred 3 roky a rezirovat to mel Ringo Lam, ale pak z toho projektu seslo, treba to jeste natoci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit