Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo jo aj ja sa na kumite velmi tesim a najnovsi film som videl wake of death to mam aj na kazete ina nic novsie a pozeral som na nejakej madarskej van dammeovskej stranke ze este pripravuje vela filmov/street fighter2/bloodsport2/kumite/the tower/... a este by som sa chcel opytat ze ci neviete dake dobre stranky kde su jeho dobre velke fotky hlavne ako pozuje bez tricka a tak lebo si to chcem vilepit do fitnesu dik.
  • tomi.lee

    uz som videl jeho najnovsi film Second in Command ale je lepsi nez Wake of Death sice ani v jednom filme sa moc nebije ale Second in Command ma viac zaujalo i ked je to taky polo vojnovy film som zvedavy na film The Hard Cops mozno ze bude o trosku lepsi ale najviac sa tesim na KUMITE!! *5*
  • je fakt dobry herec aj clovek a ma super postavu fakt a podla mna jeho kariera nigdy nesla dole vodou len mozno niekolko filmov sa mu aztak nepodarilo a hlupy ludia ho hned ospisuju ale ja osobne som od neho este nevidel film ktory by sa mi vobec nepacil kazdy jeho film sa mi velmi paci a hlavne tie v ktorych sa vela bije (the quest, kickboxer, lionheart, karate tiger, bloodsport..... ) aj tak je uplne NAJ *14* *14* *3*
  • mohol by van damm prist na slovesko!nebolo by to zle,minuli rok som ho vydel na internete kopat a poviem vam na to ze ma 45.r je fakt dobri prisaham ze tak som ho este nevidel kopat ani vo filmoch aj postavu si dost dobre udrziava podla mna ide zase karierou hore kopcom len sa mu dari a cim je viac starsi tak tim je este lepsi!!!!!fakt dobry herec!! *3*
  • Van damme je aj tak najlepsi na svete a ten kto tvrdi ze sa nevie bit nech ide hed. vie sa bit a dobre, ale je to blbost ked je to 10 proti 1 no ale keby isli jeden za druhim uvideli by sme ze ktory by kolko vydrzal pretoze 1 v 1 je ine ako 10 v 1 a ma fakt odvahu a je aj gentleman *15* a je supeeeeeer *14* *14*
  • poradte mi nejaky dobri cvik na zadok chcem mat taky ako van damme *4*
  • van damme

    bylo to v Rumunsku před rokem když natáčel Second in Comand, ale byli u toho jěště jeho bodyguardi. Prý si sundal tričko a šel do bitky! *4*
  • fanda

    akurat sa my stahuje film.............Second in Command......!
  • fanda

    bolo to takto 10 chlapici obtazovali nejake dievca on si ju zatal a zacaly sa byt na zaciatku vyuzival aj svoje bojove umenie len neskor sa sila otocila ved proti desiatim to je uz odvaha a neskor ako uz on zacal dostavat nakladacku tak dosla policia a ze sa moc potesil ze dosla..ved proti desiatim to uz je fakt velka odvaha si frajer van damm.a ty co tvrdili ze sa nevie byt tak sa milyly!!!!! *5*
  • van damme by hohol natocit nejaku akcnu komediu on by sa na to aj dobre hodil!aj moj vzor je a a oblubenim hercom zostane uz na vzdi ja si ho vazim to co vsetkeho dosiahol vie perfektne kopat a super postavu peknu zenu...viete otom ze nedavno sa pobil s desiatimy v jednom podniku v amerike?? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit