Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1070 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to můj oblíbenec!!!!Mistr kterýho nikdo nenahradí to co dokázal on nedokáže jen tak někdo.Perfektní tělo a perfektní talent pro bojové umění hej at žije JEAN CLAUDE
  • pls odpovedzte

    Odpovedzte mi uz pls kde ste videli vsetki jeho filmi a hlavne tie stare ja sa uz dobre dlho snazim zohnat taky bloodsport ale zatial marne alebo taky black eagle davali to v telke alebo skade to mate??? *7*
  • je to ten největší frajer na světě
  • je to ten nejkrasnější herec co znam to telo,tvar no proste buh ahoj
  • Nenahraditelny

    Jean Claude Van Damme patri uz od detstva k mojim oblubenym hercom,podla mna sa mu nevirovna ziaden iny bojovnik co sa tika takych filmov.Bol by som strasne rad keby ste my poradily kde sa daju zohnat alebo ako kupit vsetky jeho filmy ak ide a financnu ciastku dam cokolvek Dakujem.
  • Ja mam Van Damma strasne rad a chcem sa vas spytat ze kde ste videli vsetky jeho filmi z pozicovne alebo vsetky davali v telke? ak by ste mi povedali boô by som fakt vdacny dik.
  • Jo ten kdo dokaze udelat si jmeno v Americe jako Jean claude je borec.Je to skvelej herec.Ma dost dobre vytrenovany telo, a dost rychli nohy,a ruce.
  • Jean claude je borec.Jen spickovej karatista jako je on dokaze vykop jako on. Ma supr figuru vymakanou.Ikdyz ma uz svuj vek. Ale je supr borec
  • Fakt k sežrání.Zbožňuju ho už několik let.
  • Nevíte někdo kolik váží?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit