Přejít na výpis diskuzí

Jean Marais

OSOBNOST 31.12.2006 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jean Marais

    Ve filmografii Jeana Maraise jsem nenašel film Hrabě Monte Christo.Rád bych viděl filmy, které mě v mládí nadchly, jako: Očima vzpomínek, Volání osudu. *4* Gaj
  • Původ

    Říká se, že tento herec má český původ? Co je na tom pravdy?Byl to vynikající herec.
    • Re: Původ

      Na toto téma jsem viděla na Nově reportáž v Na vlastní oči. Jeho otec byl údajně Čech Jan Mareš, který ve Francii nějaký čas pobýval. Od rodiny odešel, když bylo Maraisovi asi 4-5 let. Jediný důkaz vlastnili nacisti a později byl zničen, zjišťovali si v Čechách, zda-li herec není židovského původu. V reportáži promluvili jeho údajná "sestřenice" a "nevlastní bratr" a taky ukázali fotografii jeho otce. Rodinná podoba je očividná! To mě přesvědčilo nejvíc, že to nemusí být nesmysl. Taky tam vystoupil a vzpomínal jeden jeho blízký český přítel, že měl vždy zvláštní vztah k Československu, i když nikdy tady nebyl. Doma měl spoustu knížek o naší zemi *4*
    • Re: Původ

      Sám Marais na toto téma píše: "Jmenuji se M-A-R-A-I-S, a nikoli Mareš.Ale Kdo ví? Každopádně to není důležité. Celým jménem se jmenuji Villain-Marais. A pak, všichni přece patříme do jedné rodiny. Srdečně, Jean marail."

      Citováno z knihy: Jiří Žák, Jean marais-Mé dveře jsou dokořán(str.19)
  • Skvělej herec

    měl obrovské charizma jeho historické filmi nemají konkurenci *4*
    • Re: Skvělej herec

      Skvělé hodnocení Petře! Připojuji se k němu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit