Přejít na výpis diskuzí

Jeffree Star

OSOBNOST 5.12.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuá

    Eh? Ccc, dokonalost? To je málo. Pfff nikdo na něj nemá... je král, je můj král!!! *8*
  • selene666

    Jeffree je bůh...

    Je dokonale praštěnej, bláznivej ale taky inteligentní, sexy, ví co chce a pevně si jde za svým cílem.
    *14*
    Nezbývá ho než obdivovat a milovat nebo pohrdat jím a nenávidět ho.

    Já ho miluju...... *14* *14*
  • Největší posedlost

    Je prostě dokonalej - zaujme, miluju jeho vzhled, jeho názory a především jeho vlasy... uááá... Jeho písničky jsou sebestředný a navážející se do lidí bez stylu - přesně takhle by to mělo být ;)) Ať vyhraje ten stylovější... :D:D
    • lissi117

      Re: Největší posedlost

      Yeah!
  • Jeffree Star je umělec ať chcete nebo ne.Že se někomu z vás nelíbí?Nebojte se,somrák jako by ho nikdy nepotká.
    Že se vám nelíbí jeho styl písniček či stylingu?Váš názor.
    Jeffree mě uplně zblbnul hlavu.Doslova protože se i barvím jako on.
    Je to pro mě ten nejvyšší bůh.Prostě nejlepší zpěvák pro mě.
    Naživo není dobrej zpěvák ale já ho stejně asi neuslyším naživo a jesli ano tak budu jen rád.
    Ani tak mi nejde o jeho zpěv jako hlasový ale o jeho texty.
    Někdy jsou i nesmyslné ale co,to není zločin.
    Hlavně jeho styling,face-up a podobné vymoženosti které on umí dokonalé použít a dělá se tím krásným.Viděl jsem ho bez make-upu i bez jeho kresleného obočí a furt se mi líbil,takže od těch negativních nechci slyšet "Ale tys ho neviděl bez face upu.
    Jeffree tím že je homosexuál a dá se říci skoro slečna tak se nijak zvlášť nelyší od jiných homosexuálů v LA.
    Je takovýhlech víc než...jeden..dva tři.Samozřejmě Jeffree je jen jeden to je jasné.Taky mám rád jeho návrhy,kdo vám navrhl do té doby než byl Jeffree triko s nápisem "Můj kluk polyká (sperma)"? Nikdo takže byste Jeffreeho měli považovat za skorokrále návrhářské kreativity!Narážky na jeho orientaci si odpuste,stejně ste všichni gayové a hotovo!
    • Pěkně napsané, Jeffree je prostě top
  • kvatka

    Jeffree v Praze

    30.4., Lucerna Music Bar, jedete? :)
    • 1smiley1

      Re: Jeffree v Praze

      mno to je snad jasný =))
    • miss.stars

      Re: Jeffree v Praze

      Jasně že joo..s kámošem..!!
    • Re: Jeffree v Praze

      už mám koupenej lístek :D
    • Re: Jeffree v Praze

      jisěžeee xD *3*
  • ...

    On je uplne dokonalej,ty kerky,ty vlasy,ty hadry a kabelky od LV aaach *14* *14* sere me ze jsem nesla na koncert protoze jsem ho jeste moc 'nemilovala :D:D'doufam ze jeste bude v CR?!:***love u Jeffree!!!jentak dal!!! *14* *14*
  • ???????

    hele chci se zeptat on je Scene nebo transexuál??
    a když ste psali že je Bi, chodí s někym??
    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
    jinak opravdu krásně zpívá
    • Re: ???????

      Není scene, ani transexuál, ani bi. Je gay. Jinak přítele střídá celkem často, takže je těžký odhadnout s kym teď je ;D
      • Re: Re: ???????

        hele ale jestli není scene tak proč má písničku: queen of the club scene? *7*
        • Re: Re: Re: ???????

          Protože scene neznamená jen ten styl...
          • Jo?a o čem je teda Scene styl? :P :DDDDD
  • Jeffree je dobry člověk a spon poradi všem holkam co nosit a co ne jak se ličit a td ja stim problem nemam takove hom bratra bych brala zuzana *2* *1*
    • žee :DDD já taky bych brala
  • héééj

    no hej týjo....já jsem ho chtěla založit:-D hm dobrý ne?:-D:-D
  • VeriLolu
    *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit