Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Morrison

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sara.jenni

    Re: Re: Jennifer

    Jesse Spencer je krásný!!!!!!!!!!!!!! blond vlasy mu sluší a je to krasavec!!!!!!!!!! *14* *14*
  • terryk

    Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

    koukám starší příspěvek, ale tohle prostě dokáže nas*at. S Hughem NIKDY NIC neměla!!!!!! Byla zasnoubená s Jessem a rozhodně se nerozešli proto, že by měla něco s Hughem. Nechápu, kde se tyhle drby berou *7*
  • sara.jenni

    Jenni....

    Jennifer má sice už 30, ale nevypadá na to!!! je dobrá herečka.....!!! je to moje nej....herečka!!! prosťe je super není co dodat....!!! Jen tak dál Jenn.... *3* *3* *3* *4* *4*
  • Re: JEJDA

    Jo a co má být? (taky mě to trošku mrzí, že bude stárnout) *9*
  • JEJDA

    TO UŽ JE JÍ TŘICET??? *7*
  • První české forum

    Kdo by měl zájem, už delší dobu existuje první české forum o Jennifer Morrison: http://www.jmorrison.phorum.cz
  • marketa11

    narozky

    Přeju všechno nejlepší *3* *4*
  • narozeniny

    Všechno nejlepší Jennifer!
  • jeeviik

    ....

    všechno nej k tvým narozkám-hodně štěstí,zdraví,lásky,sexu a taky dětí *1*
  • lieblinka

    Happy Birthday!!!

    Happy Birthday Jennifer!!! *4* *4* *15*
  • vse nejlepsi

    preji ji vse nejlepsi k narozkam *4*
  • meredith12

    sewa

    naj naj najlepsie vsetko k narodkam je to super herecka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • jennifer221

    Re: Re: není hezká

    á heleme se, wilima, samozřejmě, kdo jinej by tady hájil její dokonalost, co :D
    jinak samozřejmě, že je dokonalá a nádherná a rozkošná, bože zas mám úchylný myšlenky, je skvělá a úžasná, a já ji prostě miluju. a zbožňuju. a uctívám. a tak dále a tak dále.
  • jennifer221

    Re: Jennifer

    Jesse = blé a fuj.
    Jenn = KNÍK, MŇAM, A MEGA KNÍK
    (nejrozkošnější a nejdokonalejší, nezbývá než čekat až si začne rozepínat knoflíčky od spoda. ehm, co že jsem to chtěla? jasně, nenávidím Jesse i Aumaryho, závidím jim Jenn)
  • jennifer221

    Re: Jennifer

    errr, idiote. jak tohle může někdo vůbec napsat?! a co všichni vidí na tom Hrachovým lusku?! při pohledu na něj se normálním lidem chce zvracet *podá si zvracecí kyblík*. je nejrásnější a nejrozkošnější osobou světa KNÍÍÍÍK!!!!!
    PS.: mimochodem, rozešli se
  • jennifer221

    Re: jennifer and jesse

    jejich vztah už dávno leží pod kytičkama. Chameroni, je mi líto.
  • jennifer221

    Re: autogram

    Abrams Artists Agency
    9200 Sunset Boulevard
    11th Floor
    Los Angeles, California 90069
    USA
    kontakt na ni, bohužel víc nevím.
  • jennifer221

    Re: Re: Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

    s Jessem byla zasnoubená, pak se rozešli, s Hughem ve skutečnosti rozhodně nic neměla (aspoň se to nepředpokládá) a teď chodí s Aumarym (Prison Break). její vkus na chlapy je vážně bída :(
  • Re: jennifer

    Teď jsem si je prohlédla, vypadá na nich úplně úžasně, já se na ně nemohla vynadívat. Umí se tak krásně usmívat a je prostě nádherná. *4*
  • marketa11

    jennifer

    Jennifer má nové fotečky tak se dyžtak jukněte *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit