Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Morrison

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: jeje!

    Kdo to říkal? Určitě není.. Vypadá moc mile a pořát se usmívá.
  • marketa11

    Re: JENNIFER MORRISON

    na jejím profilu jseu dvě adresy
  • Re: není hezká

    nejsi sam *1*
  • jeje!

    *13* nevim co je na tom pravdy,ale řiká se,že prej je doopravdy nesimpatycká *9* ,moc tomu nevěřim!! *5* , *16* , *1*
  • -aneet-

    JENNIFER MORRISON

    ahojJennifer morrison je nejlepší herečka mám ji moc moc moc ráda... newíte kde bych mohla poprosti o její autogram na nějaké stránce bo tak??? prosím ozvěte se mi buď na email --- aneta.bartosova.36@seznam.cz
    nebo na icq 366-419-894
    budu vám moc vděčná děkuji moc *3*
  • Re: Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

    ahoj, *4* . Kamarád od kterého mimochodem mám Dr. House na dvd mi taky neco rikal ze Jenni mela neco s Jessem ale pres jejich vztah nevydrzel jelikoz ona má neco s Lauriem.. ale myslím ze to uz je starší zpráva... *4* .. Ale jako me by se líbilo kdyby byli ve skutečnosti spolu uz proto ze jim to sluší *14*
  • roslin.l

    Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

    Co *7* Není náhodou ženatý. Ne že by zrovna nemohl zahnout, ale kde jsi to prosím četl (četla)? To by bylo už propírané na fórech a já dění kolem seriálu sleduji. Jennifer to táhla akorát s hercem, který hraj Chase.
  • Jennifer

    Jennifer se nádherná kočka *3* . Je Moc fajn!! *1*
  • Re: Jennifer+hugt Laurie?

    jo,měli něco spolu *3*
  • Jennifer+hugt Laurie?

    Tak sem četla že prej Jennifer má s Hughem Lauriem prej poměr jo? *7*
    Mno ale co v Housovi jim to sluší tak proč ne i ve skutečnosti :o) *4*
  • roslin.l

    Re: autogram

    http://de.fanmail.biz/2627.html
    zk us tuhle stránku je tam její adresa, ale nezaručuju.
  • roslin.l

    Re: jennifer and jesse

    Ve skutečnosti se rozešli. Nějak jim to neklapalo. Utla to Jennifer před svadbou, ale prý jsou stále přátelé. Jesse se teď objevil na nějaké akci s novou přítelkyní.
  • Jennifer

    Jennifer je opravdu moc a moc krásná *3* a mám jí jako herečku hrozně ráda *14* a v HoUsovi jé úplně bezvadná!! *1* *1*
  • marketa11

    autogram

    chtěla bych se zeptat jestli nemáte její adresu na autogram.....bohužel zetím jsem ji nikde nesehnala
  • prisera

    Re: Re: Re: Jennifer Morrison

    souhlas
  • keit242

    Re: Re: Dr.house

    nic proti ni nemam,ale taky mi neni sympaticka !!!!! *7*
  • baja96

    jennifer and jesse

    ahoj chtěla bych se zeptat jestli jennifer a jesse jsou ještě spolu www.JeniferMorrison.blog.cz *3*
  • Re: Dr.house

    už spolu nejsou
  • magy

    superní herečka

    Jennifer je moje nejoblíbenější herečka a myslím si, že na tu roli v Dr. Housovi se velice hodí a jak říkají že je hezká s tím s něma na 100% souhlasím, prostě je to moje nej herečka *5*
  • Jennifer

    Jennifer Je moc hezká je mi sympatická je to super herečka mám ji strašně ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen závidím ti Jesse Spencra taky bych chtěla takového krásného chytrého oblíbeného muže!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ah oj *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit