Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Morrison

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennifer+hugt Laurie?

    Tak sem četla že prej Jennifer má s Hughem Lauriem prej poměr jo? *7*
    Mno ale co v Housovi jim to sluší tak proč ne i ve skutečnosti :o) *4*
    • Re: Jennifer+hugt Laurie?

      jo,měli něco spolu *3*
      • terryk

        Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

        koukám starší příspěvek, ale tohle prostě dokáže nas*at. S Hughem NIKDY NIC neměla!!!!!! Byla zasnoubená s Jessem a rozhodně se nerozešli proto, že by měla něco s Hughem. Nechápu, kde se tyhle drby berou *7*
      • roslin.l

        Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

        Co *7* Není náhodou ženatý. Ne že by zrovna nemohl zahnout, ale kde jsi to prosím četl (četla)? To by bylo už propírané na fórech a já dění kolem seriálu sleduji. Jennifer to táhla akorát s hercem, který hraj Chase.
        • Re: Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

          ahoj, *4* . Kamarád od kterého mimochodem mám Dr. House na dvd mi taky neco rikal ze Jenni mela neco s Jessem ale pres jejich vztah nevydrzel jelikoz ona má neco s Lauriem.. ale myslím ze to uz je starší zpráva... *4* .. Ale jako me by se líbilo kdyby byli ve skutečnosti spolu uz proto ze jim to sluší *14*
          • jennifer221

            Re: Re: Re: Re: Jennifer+hugt Laurie?

            s Jessem byla zasnoubená, pak se rozešli, s Hughem ve skutečnosti rozhodně nic neměla (aspoň se to nepředpokládá) a teď chodí s Aumarym (Prison Break). její vkus na chlapy je vážně bída :(
  • marketa11

    jennifer

    Jennifer má nové fotečky tak se dyžtak jukněte *4*
    • Re: jennifer

      Teď jsem si je prohlédla, vypadá na nich úplně úžasně, já se na ně nemohla vynadívat. Umí se tak krásně usmívat a je prostě nádherná. *4*
  • meredith12

    sewa

    naj naj najlepsie vsetko k narodkam je to super herecka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vse nejlepsi

    preji ji vse nejlepsi k narozkam *4*
  • lieblinka

    Happy Birthday!!!

    Happy Birthday Jennifer!!! *4* *4* *15*
  • jeeviik

    ....

    všechno nej k tvým narozkám-hodně štěstí,zdraví,lásky,sexu a taky dětí *1*
  • marketa11

    narozky

    Přeju všechno nejlepší *3* *4*
  • sara.jenni

    Jenni....

    Jennifer má sice už 30, ale nevypadá na to!!! je dobrá herečka.....!!! je to moje nej....herečka!!! prosťe je super není co dodat....!!! Jen tak dál Jenn.... *3* *3* *3* *4* *4*
  • Jenn

    Miluju jí. Je skvělá, krásná, můj největší vzor! *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Jennifer hodně zdraví lásky, a úspěchů jak v osobním životě tak v kariéře...seš vážnš sqělá... =) užívej života a pořádně to oslav *14* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit