Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujem ho

    no nemám čo dodat uplne zo všetkými svami súhlasím ja už nemám čo viac dodat mohla by som o ňom písat celé celučičké hodiny strašne ho milujem ako aj dalších miliónov báb(chlapov) na tejto planéne on je skvely je nádherný prekrásny sexi zlatučký a ešte mám na srdci tisíce slov I LOVE JENSEN!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • DESIRE126

    to ešte nikto nevie či Dean zomre mi všetci teraz preživame strašné chvíle lebo nevieme či zomre ale všetci dúfame mi veríme že sa s toho niako dostane zatial ti viac povedat nemožem *9*
    • Re: DESIRE126

      Všem co se bojí o Deana- Nebojte!!už jsem shlédla pár dílu z 3.serie a Dean je živ a zdráv.Jediný co můžu dodat je- zatím.Pokud vše pujde podle toho jak dopadla 2.serie moc času nezbývá, ale věřím, že se z toho dostane.Nechci říkat víc spoilerů.
      • Re: Re: DESIRE126

        ja som videla uz tretiu seriu celu a poviem vam baby...uz aby bola stvrta lebo ma porazi.kazdopadne som to dopozerala prave vcas este na zaciatku skuskoveho *4* nejdem vam ale nic prezradzat, nechcem vas ochudobnit o paralizujuci pocit frustracie ktory som za posledny diel zazila *5*
  • no

    ano som si kukla peknučké videečko vážne som sa aj rosplakala *14* a tie čisla čo tam znamenaju???
    • Re: no

      No to je čas za ktorý Dean zomre bože ja ho tak milujem ako taky krásny chlap nemá trvali vztah to nepochopim *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit