Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Mockridge

OSOBNOST 8.1.2009 
285 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mickey-mause
    jebe ti ?? ....neznáš ho takže ho milovat nemůžeš on je herec ve skutečnosti je třeba jinej !! ....twl taký kecy maj holka na Justina atd....bochybuji že bys měla šanci holka...né že bys na něj třeba neměla ale on je hvězda ten má na 100 % holku...ser na něj *4* *4*
  • udělejte ješte 4 dil prsím *14*
  • je užasnej asi sem se do něj zamilovala nevite kde nahodou bydli znam jenom odnej flm žáby k zulíbání je moc krasnej flm je jednička a dvojka možna asi ještě dilu prosi odepište kde bydli nebo se zachvili zbalznim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • piskle el garo mozem sa spytat na ten fb
    *4*
  • Jeremy Mockridge ... Wenn Sie meine Botschaft zu sehen, mich mit Freunden auf Facebok Laurika hinzuzufügen Ich liebe Nociarova please add me ... ♥ ♥
  • Jeremy du bist der beste Schauspieler ♥ ♥ schicken Ihnen pusi * und es ist wahr, dass Sie Michelle ging ich fing an zu weinen, wenn Sie es in 3-Trio betrogen, aber was Film ist neben einem sehr schönen Film Ich habe Familie in Deutschland, Bonn ake Ihre Hausnummer ? Ich komme zu Ihnen ... Senden pusi und selbst wenn bavieš mit Michelle als ihre Begrüßung und Zsa Zsa Burkle und die Inzidenz ist auch der martin gut, aber du bist der beste Ich liebe dich ♥ ♥
  • Klára (anonym) vieš ako je ja ti to poviem niesom hnusná : Jeremy Mockridge a všetko je on !! :D posiela Laurika Zaľúbená Nociarová .. moje fb *16*
  • chceli bi ste sno myt sex nebo sa lubat?????? *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Jeremy, je pravda že jste spolu potom s Michelle chodili? Díky Eliška
    für Sie:
    Ging Hallo Jeremy, ist es wahr, dass Sie zusammen sind dann zu Michelle? Danke Elisabeth *3*
  • Beautiful birthday Jeremy :**) *14* *3*
  • Happy Birthday Jeremy!! *14* *14* *14* *4*
  • Vše nej :) *14*
  • Happy Birthday Jeremy !! Jsi nejlepší !!! *14* *3*
  • Hej máš pravdu taky to nemuzu najít, ale nějaky film sním by to chtělo, nic ale zatím otom Lindenstaße nevím, ale je fakt boží *3*
  • heej a nevíte někdo co je to za film Lindenstraße s Jeremym? .. nemuzu to nikde najít ale kdyz dám na youtube tak mi to najde ukázky .. a vypada to ze je to seriál na hodně dílu .. Jestli někdo otom něco víte napiste PLS :D .. MILUJU HO *14*
  • no jo to by bylo super i snim pokecat máš recht
    *1*
  • Prosím kdo ma jeho pravé FB napiste .. mooc ráda bych si sním pokecala :)děkujííí moooc *4*
  • Škoda že nejsou žáby k zulíbání 4..hnedka bych se podívala..protože Frad(Jeremy)..je BOŽÍ *14* *3*
  • ahoj catherine vyřid mu že se mě moc líbí jak si s michellou dává busu je to tak boží a fakt spolu chodí? vše mě o něm na piš na můj email: marie.trestina@centrum.cz diiiiiiiiiiiiik a dáš mě i tvuj fb?
  • co ty kecáš :O ajestly jo tak proč mluvíš česky hm a kdyby byl tak voni fakt spolu chodí? *6* *6* *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit