Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Mockridge

OSOBNOST 8.1.2009 
285 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • udělejte ješte 4 dil prsím *14*
  • Ahoj,já ho znám osobně..Asi se divíte že umím Česky..ano mluvím protože od 5 let vyrůstám v ČR.. Vím nevěříte mi ..Ale přísahám..! .. Je to můj bratranec a když sem mu tihle příspěvky přeložila měl radost a smál se.. :)) .. *3*
    • ahoj catherine vyřid mu že se mě moc líbí jak si s michellou dává busu je to tak boží a fakt spolu chodí? vše mě o něm na piš na můj email: marie.trestina@centrum.cz diiiiiiiiiiiiik a dáš mě i tvuj fb?
    • catherine : a neměla bys jeho email ?? *14*
    • Hej prosimtě jak přesně má facebook :)... pozdravuj ho :D :D *3* *3*
      Kdyžtak odepiš na Email: radulilenka.10@seznam.cz :) děkuju
    • kaja-freharova
      jo a ještě ty máš fb ? :)
    • kaja-freharova
      omg.. :D asi ho nemiluju jako ostatní slečny tady :D ale ! :P nemohla bys ho nějak dostat do česka ? :) alespoň na chvilku ! :D chci, aby mi podepsal monte ! :D :P
  • kajuska4
    Uděláme někdy sraz fanoušků v Německu a pozveme ho též *15* *14*
    třeba na jeho narozky *1*
  • on je tak hezkýýýýý!!!!!!!!! škoda že je z německa
    • kirushka97
      Buď ráda, že není z Ameriky :D
    • Přesně tak asgh ... máš úplnou pravdu
    • přesně tak! *14* *1*
  • :DDD

    ÁÁÁno urcite mate jeho FACE!!!
    • Pošlite mi prosím někdo jeho FB na Muj e-mail kacculik10@seznam.cz *4*
    • Re: :DDD

      Tak před půl rokem jsem viděla film, ve kterém hrál Jeremy..Pak jsem ho hledala všude na internetu a následně na to jsem našla jeho kamaráda, který zpívá v Německu..Něco na způsob hip hopu..:) Přidala jsem si jeho kamaráda a v jeho přátelích jsem viděla Jeremyho i jeho taťku a 4 bráchy (nebo kolik jich je)..:D Jeremymu jsem pak napsala anglicky dopis, na který mi však neodepsal a dává to docela logiku proč mi neodepsal..:) Kvůli tomu aby nedal najevo, že je to opravdu on a né nějaký fake..:) u Jeremyho v přátelích jsem našla i Michelle, který hrála taky ve filmu Divoké slepice...atd..:)) takže holkám věřím, že ho našli..:)
      Jo a taky mám kamaráda, který vypadá jak Jeremy..:D :))
      • Re: Re: :DDD

        No a má fcb.:?Prosím napiš mi o nem neco do e-mailu vodnicek14@seznam.cz Děkuju.. Jsi hodná..
  • je super je sladkej a mimochodem je nejhezčí kluk kterýho sem kdy viděla.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Já ho MILUJU ten film s ním si pouštím každý den a pořád dokola...on je protě BOŽÍ....:** *14* *14* *9*
    • kajuska4
      souhlaas *14*
  • loooove
  • Jééé užasnej :* *14* *14* *14*
  • On je boží krasnej zavidim herečkam kteří snim hraji.Hlavně Šprotě!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit