Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy

    děkuji ti za správu Jeremi. *14* Love Jeremi, nechtel by ses skamaradit. *1* *1* *3* *5* *14* *4* *14* *3* *13* *4* *15* *8*
    • Re: wendy

      s tebou asi ne *1*
  • blablabla

    ela ela ela e e e postihli emo emo e e e emaři... sabino napis necoo!! uz zacinam emařit *9* aeuoooooooo omg grrr ststst bleee uaaaa arggg *9*
  • blbost

    To nevíte, že to ICQ není jeho? Vždyť si to jen někdo vymyslel...
  • Je sympaťák

    Asi jako většině holek se mi Jeremy moc líbí. Je fakticky krásnej... má jemný obličej s krásnýma očima. Si řikám, že bych se mohla projet do Ameriky... no ale i u nás je spousta pěkných kluků...
  • SOS

    plosím vás nemá z vás nekdo icq na jeremyho??? pls pls!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* kdyby jo...tak se mi ozvěte na e-mail ju?? diky
  • ???

    máte někdo to icq na jeremyho?? pls já ho mám jen si ho chci ověřit!
    pls nepište mi to dík!
    • Re: ???

      Ahoj ty máš icq na Jeremyho?Dala bys mi ho plosim??Když tak napiš na e-mail snidalka@seznam.cz nebo to napiš sem.Plsky odepiš.Díkas
  • jursi-i-i-ik

    ♥Jursi-i-i-ik♥

    Ahoojky lidii!!No tak si tady ctu diskuzi a taky sem celkove po delsi dobe na Jeremyho profilu,jen jsem si vsimla,ze se treba ptate a na Jeremyho kontakt,tak si dejte www.jeremysumpter.com a tak ma rubriku s kontaktem ;] Jinak holky,nehadejte se porad,opravdu,ja jeste pred rokem-dvouma,jsem do neho byla zamilovana,i kdyz jsem ho videla jen ve filmu apod..,ale taky na youtube,jeho royhovory apod..To uz prece neni napsany,co ma rikat,takovej proste je a myslim,ze je fajn..;] Jen si rikam-stoji vam to za to,abyste se porad hadaly kvuli JEDNOMU KLUKOVI NA SVETE,navic priznejme si to-kvuli klukovi,se kterym se asi nijak zvlast neseznamite,opravdu holky.. *7*
  • JE SLADKEJ

    JE TO TEN NELKRÁSNĚJŠÍ KLUK.A MAME DOKONCE I STEJNÝ ZNAMENÍ.Myslim si že o něho mám velký PLUS.Aumim docela dobře anglicky.Nyní mi je asi za měsíc 14let a až mi bude 25let tak za ním pojedu do USA Kalifornie JSME PRO SEBE STVOŘENI PROTOŽE KDYŽ MNĚ BUDE 25 JEMU BUDE 30.....TAK A NYNÍ VY. JSTE JENOM HLOUPÝ SLEPICE ON PATŘÍ JENOM MNĚ JE TO JASNÝ DOUFÁM.......VY P..I *13* *5* *14* *14*
    • Re: JE SLADKEJ

      *16* *5* *15* mysliš že jeremy je tvuj ha to se myliš hnusko je tu tak 299 přispěvku a všichni ho mylulou *1* *3* i ja a vim že nemam šanci
  • Pf!

    HOLKY CO MAGOŘÍTE?!?!? TO SI VÁŽNĚ MYSLÍTE, ŽE BUDE JEREMY VYBÍRAT SVOJÍ BUDOUCÍ HOLKU Z ČESKA? TO SI MYSLÍTE, ŽE MÁTE VÁŽNĚ TAKOVOU ŠANCI? PROBERTE SE! PO SVĚTĚ CHODÍ TOLIK KLUKŮ, KTERÝ O VÁS BUDOU MÍT ZÁJEM!PŘECE SE NEBUDETE SPOLÉHAT JENOM NA TO, ŽE SI VÁS JEDNOU NĚJAKEJ TIPAN Z USA ASPOŇ VŠIMNE! SOUHLASIM,ŽE JE FAKT HEZKEJ, ALE TAKOVEJCH PO SVĚTĚ CHODÍ! COPAK HO ZNÁTE? TŘEBA JE TO TEN NEJVĚTŠÍ HAJZL NA SVĚTĚ! NEMÁTE TUŠENÍ! SNĚTE O NĚM, ALE OTEVŘETE OČI!ON VÁM ZA TOHLE NESTOJÍ! RADŠI SE POOHLÍDNĚTE NĚKDE, KDE MÁTE ŠANCI!!! *3* *3*
    • Re: Pf!

      Ale fakt... Sába má pravdu.... mě se taky děsně líbí, je úpě rozkošnej, ale přiznejme si, že nemáme šanci.... mno.. šance je vždycky ale víte jak to myslim... *9*
  • MY LOVE

    ahojky holky! já se kvám musím přidat!! *14* *14* *14* *14* *14* on je tááááááááááákkkkkkkkkkkk kláááááásnééééjjjjjjjjjjjjj!!!!!! I LOVE JEREMY!! Jeremy is my love!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit