Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ajulina

    ???

    proste dalsi krasny herc a zpevak!!!upa pan bozsky!!!!!!!!! *14*
  • bravo girl

    Ahojky, dneska vyšlo bravo gila je tam dvou stánka o jessem ja tam strašně nádherneej *14* *14* *14* *14* *14* *14**14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • _natyysek_

    Jeee

    Jesse je mooc krásný herec a umí upe nádherně zpívat...nejvíce se mi líbil v kalifornském létu...chtělas bych ho vidět i normálně někde:(:(
  • sežeru

    jesse je upe úžasnej .má upe nej kláášný písničky a je k sežrání *14* *15*
  • marianna_szarkova

    JESSE JE SUPER

    JA SI MYSLIM ZE JEESE JE SUPEEER CHALAN A MA SUUUPEEER PESNICKY A FILMY
    JE AJ ZLATY A SKUPINA V KTOREJ JE CLENOM JE TIEZ SUPER NAVYSE JE TAM AJ ON.
    *1* *14* *14* *3* *4*
  • aldineczka

    nádhernej

    jako je klásnej!!!ae tak každej má jinej vkus... *3*
  • sadunka

    yes

    jessie je super...a libi s mi od neho pisnicky ale nevim jak se jmenuju..aleje fajn *3*
  • Kill

    Holky propásly jsme ho nyní chodí s Danielle Panabaker!! *16* *16* *16* láska je krásná proto by jsme jim neměly bránit,ale já mám kvůli tomu zničenej život a věřím že vy ostatní taky.Za to jak jsem do něj zamilovaná *14* *14* *14* *14* *14* *14* ,bych ji nejradši kill.
  • vodka-s-dzusem

    Mňam =c**

    hezčí byl jako blonďák ;)
    ale on je *vzor dOkOnalosti =c**
    nad nim se rozplývám =)ale nevim jak se do něho ňáká holka může zamilovat - jenom do jeho fotek..třeba je ve skutečnosti kretén x))
    ale je fakt boží hlavně v kalifornskym létu... =0***
  • tynush737

    Krásnej

    *14* Je překrásnej ... aspoň pro mě .. sice je pravda že ho asi nidky neuvidím jinde než na fotkách a v televizi ac nevím jakej je ale je rostě fakt mc pekněj .. *14* ale stejně to semka píše každej mno ... ale tak too už dyť on je prostě k sežrání *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit