Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k narozkám

    dneska slaví jesse narozky *14* tak to pořádně oslav *1*
  • wow

    tak ten je skvělej...krásnej...k sežrání a ty jeho písničky a svaly..hmmm to bych si nechala líbit *14*
    • Re: wow

      MOje řeč *4*
  • je ženatej?

    je ženatej nebo ne?
    někde sem viděla fotku že jo *9*
    • Re: je ženatej?

      neni ježiši marja jesi by si měl vzít tu svojí kate chudák to bych ho fakt litovala prostě neni ženatej to by nás nějakej časák snad informoval *3*
      • Re: Re: je ženatej?

        ženatej ještě opravdu není ale myslím že sem někde četla že se už s tou kate zasnoubenej *9* ale přejme mu to vždyť láska je přece hezká věc *3*
  • oficiální stránky

    Ahojky všem nevíte někdo adresu Jessových oficiálních stránek? moc bych to potřebovala vědět...
    • Re: oficiální stránky

      www.jessemccartney.com *14* čučni se na tyhle :) fanoušku :D čusky Lissi *3*
      • Re: oficiální stránky

        ale sou anglicky :( *9*
        • Re: Re: oficiální stránky

          *14* *3*
          • Re: Re: Re: oficiální stránky

            Jesse upa božskej klučina né že jen hezky zpívá ale i on je pěknej kořen *14* proste upa nadhernej *14* *14* *14* *15* *1*
  • Jessííček

    jééé.... já ho milujuuu *14* *14* nejlepčejší :o* *14* *14* ať žije Jessíííček :o* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • NEW ALBUM

    no lidičky....už jenom tři měsíce a máme tu Jessikowo nowé albuum!! *14* *14* prwní singl už je na swětě a já už jenom čekám přesný datum wydání jeho albíčka... *14* zatím wím na 100%že to bude duben....ale ten den...ten den mě štwe...no až bude něco bližšího tak to sem písnu......jinak JESSE 4EVER *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • SUMMERLAND

    Ještě si zahrál v seriálu SUMMERLAND (LETNÍ OSTROV) tam hrál i Zac Efron . *3*
  • JESSe

    JEsse je moc hezoučkej klučina takovej miláček můj a má moc hezký písničky nemátě někdo jeho album?? *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jesse

    Moc se mi líbíš a hrozně hezky zpíváš moc se mi tvoje písničky je mi 8 let.
  • Jessííík

    jessííík je prostě úplně nejkrááásnej chalaánek *14* *3* *14*
    • Re: Jessííík

      You are so GORGEOUS *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit