Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janisshska

    Jesse zas na hnědo??

    Ahojky holky já jsem někde četla že je Jesse zase na hnědo....Myslíte že se fakt nechal zas obarvit??Já fakt nwm..
    • Re: Jesse zas na hnědo??

      nevím možná ale upřímně ta blond mu neslušela tak jako před tím s těma delšíma vlasama:(
      • Re: Re: Jesse zas na hnědo??

        hele holky nechci vám nic řikat mě se taky jesse líbí jo ale vim že kdybych ho videla na živo tak takovej krasavec zas neni to mi veřte takhle sme se zabouchal do jednoho herce no a pak vysli jeho new fotky a málem sem se lekla jak vypadal a řešit jeho barvu vlasů je ujetý ne *9*
      • janisshska

        Re: Re: Jesse zas na hnědo??

        No to jo když měl delší blondatý vlasy tak mu to víc slušelo..
        • Re: Re: Re: Jesse zas na hnědo??

          upe nádhernej byl v Summerlandu a prostě v tý době *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Jesse zas na hnědo??

            Jó jó,tam byl boží.... *14* *14* *14* *14* *14*
          • janisshska

            Re: Re: Re: Re: Jesse zas na hnědo??

            Mno to jo upa krásnej :-*
  • XXX

    zajímalo by mě jestli bude mít jesse někdy koncert v ČR
    • Re: XXX

      taky doufám ale silně pochybuju někde sem četla že sem nechce přijet páč si myslí že tu má málo fanoušků
  • XXX

    TAK PIŚTE TAKY NĚKDO,to tu nikdo fakt není???? *9* *9*
    • Re: XXX

      a ty seš kde?:)
  • :)

    já si budu psát co budu chtít a kam budu chtít a na kolik částí jen budu chtít *15* a cože ti na mě tak vadí??dělám ti snad něco? fkt by mě zajímalo co páč já chudákům neubližuju *3*
  • XXX

    představte si ,že máme u nás ve třídě kluka,kterej je strašně podobnej jessemu,ale samozřejmě JESSE JE NEJ *14*
    • Re: XXX

      toho bych chtěla vidět ale originál je stejně nej *14* *14*
  • XXX

    je tu někdo??? *4*
  • v kolik

    hej holky ale musíme se domluvit v kolik sem cečer budem chodit jako *1*
    • 8.ball.8

      Re: v kolik

      Bude lepší, když sem nepřijdeš nikdy. *3*
      • Re: Re: v kolik

        vadím ti snad nějak???
        • Re: Re: Re: v kolik

          jo a ještě něco, já si budu chodit kam budu jen chtít a ty mi v tom nebudeš rozkazovat aby bylo jasno a jestli máš se mnou nějakej problém tak ho můžem vyřešit *3*
  • jajik45

    novinky nikde

    Moc novinek u Jesseho není to je jako kdyby nic nedělal. Akorát má novou písničku Unrehearsed ale o tom už asi víte *3*
    • Re: novinky nikde

      jn taky si říkám jak kdyby nic nedělal
  • nějaká novinka

    a jeste neco je neco novýho u Jesseho jako naky drby s jeho holkou novy pisniocky atd??sup ozijem to tady
  • hej mám nápad:D

    řekněte každýmu koho znáte at sem neco napíše ten idiot uz má nak 439 komentu myslim Efrona a Jesse jen 130 neco!!!!to neni moznyyyy a jeste kdyz uz sem nekdo bude psat tak at se zaregistruje a dasi o do pratel ze ho moc prosiiiiim:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit