Přejít na výpis diskuzí

Jesse McCartney

OSOBNOST 31.12.2006 
527 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janisshska

    Fakt je Blond

    Jo Jesse je doopravdy blond a má doopravdy new holku jmenuje se Jasmine Waltz je to herečka a jsou spolu teprve měsíc..
  • ty vole Jesse má novou holku achjooo!!!!!!!

    jo má!!!sice mě to sere ale přeju mu to a ty holce děsně záááávidíííím!!!!!!!!!!!a má tam i blond vlasy a pre majitelku blogu:máš suprovej blog!!http://jessemccartney-net.blo g.cz/
    • Re: ty vole Jesse má novou holku achjooo!!!!!!!

      jo holt tady můžem všechny akorát tak snít *9*
      • Re: Re: ty vole Jesse má novou holku achjooo!!!!!!!

        tjn bohužel
    • Re: ty vole Jesse má novou holku achjooo!!!!!!!

      jo a ještě něco není to bloncka!
      • daniszek

        Re: Re: ty vole Jesse má novou holku achjooo!!!!!!!

        jEssE x) nemam slOv x) dĚsnĚ kRáSnéj a sQelej zpEwak :o* žeru hO x)
  • Jesse opět blond-nevíte?

    to já sem zas četla že je jesse opět blond a že je to kvůli jeho novému filmu je to nepotvrzené a myslim že je to kec *7*
    • Re: Jesse opět blond-nevíte?

      sem četla na jednym blogu že by měl být kvůli new filmu zase blod nevim co je na tom pravdy ale doufám že je to pravda *14* *14*
      • loloavril

        Re: Re: Jesse opět blond-nevíte?

        blond je nejhezčíí *14* *14*
        • Re: Re: Re: Jesse opět blond-nevíte?

          hele jo blond byl hroooozně sladkej a ted vypadá o něco starší ale taky o to jde představte si ho jako blonďáka co zpívá písně z departure *4* *4* *4* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Jesse opět blond-nevíte?

            sorry tohle asi trochu nesouvisí *4* *4* kdo ví čím nás ještě překvapí *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Jesse opět blond-nevíte?

        jj prej je to pravda, Jesse je opět blonďák *3*
        • Re: Re: Re: Jesse opět blond-nevíte?

          jn včera sem našla na nakym blogu video kde mel blond vlasy ale kratky:(
  • anulka123

    BEST:-*

    Jesse je úúpně nejlepší herec a zpěvák na světě..upaa nejvííc ho loowíkuju:-*Nikomu se nevyrovná..nejkráásnějšíí jehlavně v Kalifornském léétu..:-*mocky mu to tan sluší..:-*A jehoo písničky noo kráása:-*
  • Jess

    Ahoj lidi někde sem četla že Jesse Bude mít Tůrné nebo má to přesně nevím psalo se tam:....Jesse McCartney on tour now...
    víte o tom něco víc...? *7* *7*
  • jajik45

    vlastník

    Ahoj web Jesse-McCartney.borec.cz hledá novýho vlastníka. Nemáte někdo zájem? *3*
  • bellinka

    o nej blog

    ahojky ldii kdo ma blog a chtel by se prihlasit do souteze o nej blog tak tady: http://twilarry.blog.cz/ mate moznost!!!...Prvni tri dostanou diplom na prani!:):)..Začínáme 24.8. a koncime 13.9.:):)..tak honem honem prihlaste se nebude te litovat!:):)...zapis se kona DOLE v komentarich!!:):)
  • ajulina

    chodi .....

    ahoj...prosim vas chodi jesse porad s Danielle Panabaker ??dik *9* *9* *9*
  • anulka123

    BEST!!

    Jesse je vážně nejlepší herec a zpěvák na světě..hodně toho dokázal..podle mě je to stejná hvězda jako Zac.. Zac Efron s ním totiž hrál v seriálu Kalifornské lééto..který Jesse povznesl výš do žebříčku sláávy..Zac tam byl jako 16 kluk..takže prcek:Dpodle mě je Jesse upaa božíí..ale víc se mi líbil jako blonďák..dělalo ho to mladšíího..
    • Re: BEST!!

      v podstatě mám stejný názor až na to že je Zac stejná hvězda jako Jesse, to teda není, Jesse je 1 miliony nul x lepší než Zac, Jess je mega super opravdová star, nic proti Zacovi, není nejhorší ale Jesse prostě jasně vede o tom není pochyb *14* *14* *14* *14*
  • tady je mrtvo

    moc lidí sem teda nechodí
    • janisshska

      Re: tady je mrtvo

      Tojo Moc jich vážně nechodí *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit