Přejít na výpis diskuzí

Jessica Biel

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Výborná herečka Jessica Biel a kočka 

  • Všetko najlepšie
  • Luky1987
    Já si zase myslím, že Jessica Biel a Justin Timberlake se k sobe hodí *4* *3*
  • Ať chcípne jedna mrcha, justina si nezaslouží,proklínám jí jak můžu..snad se jí to pomstí...jedné děvce, justine, vyslyš mě- rozveď se s ní ...proooosím bože :-o
  • Jessico všechno nejlepší k narozeninám *3* *3* *3*
  • Happysmile
    Vše nej
  • dobre to nahrala si skvjela herecka o na se zahranila *4*
  • Přeji Ti Jessico všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám, jsi super herečka. =)
  • Jessica Biel je hezká zenská.
  • A, sakra, koukam ze jeste u Jessicy Biel, jsem nepochvalil. Nuz tak, lidi, tuhle herecku musim jen chvalit, samica to je perfektni *14* *14* *14* a libila se mií i ve filmech : Texasky masakr Motorovou Pilou, Iluzionista a A-Team. jessica je Jessica, preji ji jen to nejlepsi, jsem jeji veliky fanousek *14* *14* *1* *1*
  • happy birthday ,vela štasia zdravia a úspechov vo filmoch jess,nach máš štastie na dobré filmové úlohy.všetko najlepšie k 30 narodeninám.
  • Narozeniny

    Chci jí popřát k narozeninám.Kromě scifi filmu Next byla dobrá v seriálu Sedmé nebe a komedii Když si Chuck bral Larryho.Tak Happy Birthday a Good Luck!
  • zuzzzu

    Re: Re: Krasna buchta

    nekteri si neuvedomujou,ze na fotkach nevypada zadna hvezdne,kdyz neni nalicena, zvlaste kdyz je treba unavena..jenze je pak rozdil,kdyz se nalici krasna holka a kdyz se nalici obycejna/ne tak pekna holka-tam nepomuze ani make up..ale chapu,me taky zvedne sebevedomi,videt ty krasky ne tak dokonale:)
  • Re: ...

    Jak může někdo takhle ve 13ti závidět a zároveň nenapsat ani větu pořádně česky?? Beztak sedíš v lavici a celé hodiny se maluješ. Každá holka vypadá jinak když je nenalíčená. Viděla jsem její fotky, když byla na basketu v civilu a byla pěkná a jemně nalíčená. Jen závidíš a nejen ty i mnozí, kteří zdůrazňují, že bez nalíčení není tak pěkná, to nejste žádná!
  • JB

    JB je prostě nádherná,smyslná,sexy žena , na ní ty český rajdy prostě nemaj !!!!
  • ...lucka...

    ...

    Me teda pride hezka jenom s make-upem..Videla sem nekolik jejich fotek kde je nenamalovana a zadna slava to neni..Pride mi normalni..ZAdna etra prirozena kraska..
  • Next

    Mně se líbila ve filmu Next,kde hrála s Nicholasem Cagem.Tento film je docela fine.Dnes má 27.narozky.Tak jí přeji vše nejlepší!
  • Re: Krasna buchta

    Tak to jseš uplně mimo.Na netu koluje dost fotek,kde je zcela bez make upu a je to dost hrůza,a ohlasy lidí u těch fotek taky nejsou moc lichotivý.Mám pocit,že jsi ty fotky asi neviděl,jinak bys nenapsal takovou kravinu,a nebo máš fakt hodně silný růžový brejle.
    Jinak proti ní jako herečce nic nemám.
  • Krasna buchta

    Je fakt krasna a narozdil od holek na ulici a celebrit je krasna i bez make-upu, coz se jen tak nevidi! Ta by mohla byt klidne na ostrove bez rtenek, licidel, atd. a porad by to byla super kost! Na ni nikdo nemate proste *15* *3*
  • atreyka

    Re: Odkaz

    Tohle je taky hustý.Jessica v realitě!http://www.celebritypwn.co m/pwn/jessica_biel/2986/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit