Přejít na výpis diskuzí

Jessica Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší plastika světa
  • STUPID GIRL

    Přesně, víc plastik by se na ni nevešlo!! Já osobně MTV ve chvílích kdy vysílá tenhle debilní pořad s tou dilinou vypínám (ne že bych jí nějak zvlášt´ sledovala-já na komerci moc nejsem.)
  • neviem načo sem každý píše ked jessica si to nikdy ani neprečíta ani nepozre,nič..ale ten kto ju má rád je milý..lebo ona je fain a dosiahla toho dosť..jasné že jej viacerí závidia.:-
  • simpsonjessicacz

    Jessica

    Ahoj sháním vše o Jessice Simpson (plakáty, výstřižky...apod.). Pokud někdo něco máte(a nepotřebujete to:) dejte mi prosím vědět na: jessica.simpsoncz@gmail.com Díky :)
  • Jessica

    Jessica je narodená 10.07.1980 teda blíženec nie je!!!! Je RAK!!!!! kuknite si oficiálne stránky....
  • Rande měsíce

    V téhle komedii byla fakt dobrá.Dnes má navíc narozeniny(28 let).Chci jí popřát všechno nejlepší.Je mi jedno,kolik má plastik-je to její problém.
  • ...

    sem ji slysela zpivat asi poprvy v pisnicce we made you od eminema ale neni zas tak spatna jak tady pisete...
  • Happy B-day jess...:)
  • Přeji Jessice Simpson všechno nejlepší k jejím dnešním 33. narozeninám! Happy Birthday Jessica! *3* *4*
  • Bajadelko a Znechucena to je jenom vase zavist!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit