Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    🤮🤮🤮

  • MartinDyntar

    Ježíšku na křížku mír s tebou mír až v hříšném swinger. - párty nebe plném samích koz a ptáku😂😂😂😇😇😇

  • MartinDyntar

    Ježíšku na křížku mír s tebou mír v nebi, představuju si hříšné grupp..-swinger.-párty nebe plné ve velkých koz a pták.😉😂😇

  • MartinDyntar

    Každý z nás má v sobě Ježíška, každý hřeší, ale ježíš na kříži promluvil se slovy: "Nechápu toho jidáše, toho jeptíškáře-padlého satanáše Martina Dyntara, bude prohlášený se svými bludy za nebezpečného kacíře a po něm Jan Hus i Martin Luther budou prohlášeni za kacíře též!!! Měl jsem vás za hodné ovečky, ale Darwin vám to jednou vysvětlí co jste mě do bible nezapsali vy jidáši!!!! Že opice a zvířata tu byli první před Adamem a Evou v ráji,  jeptiškář-satanáš Martin Dyntar varoval vyhládlého Adama i Evu že ty jablíčka ze stromu poznání jsou stejně už shnilé a otrávené.. to v bibli už nikdy pravdivě nenajdete, kdo je otrávil a proč?

  • MartinDyntar

    Každý z nás hřeší, nikdo z nás není bez viny, každý z nás muže už udělat pro druhé lidi vždy mnohem více, to ovšem ještě neznamená to že je nám ve společnosti dovoleno uplně vše bez ohledu na trest a naši nápravu svým trestem, který by jsme si měli určit už nezávisle na druhých lidech sami jak moc skutečně a za co vlastně skutečně do jaké míry je nutný trest, soud o vině a o trestu nemuže nikdy rozhodovat zcela objektivně, bylo by to skutečně ideální, ale statisticky to nikam už evidentně vubec nevede lidi k jejich dostatečné nápravě v přeplněném kriminále či v přeplněných psychiatrických léčebnách, proč jsou lidmi asi přeplněné víme nejlíp všichni že chyba je i nejvíce v systému, trestní zákoník a zákoník práce by potřeboval ty největší změny. Každá tolerance ZLA má vždy své jasné hranice, nelze tolerovat ve společnosti lidem uplně vše špatné, před tím by se mělo především už chránit, pomáhat a chránit PREVENCI před tím špatným, a kde to už nestačí tam je pak skutečně už nutná a nezbytná nemylosrdně tvrdá policejní a soudní REPRESE!!! To je principem, tak by to mělo být společensky vždy dané.. ne tohle jsem měl napsat skutečně už právě k Dostojevskému a nikoliv už myslím jsem!!

  • MartinDyntar

    at se tu za něj modlí američanka Michelle Williams nebo Wim Wenders, mě modlení se emočně i morálně k smrti vyčerpává ale neunavuje mě nikdy nosit si svuj kříž na zádech, věřím v to že to má svuj největší smysl nepatřit k žádné církvi a protestovat právě protí ní, nebýt nikdy hodnotově konzervativní, dogmatický a fanatický ve víře podle Bible, Bible není zdaleka jediný historický dokument své doby, ne v Bibli skutečně zdaleka není řečeno uplně vše, záleží na jejím překladu i výkladu její Pravdy, i Bible je svým zpusobem svou dobou ,,cenzurovaná", těžko se to logicky interpretuje, ale díky tomu se pak její pravda překrucuje. Kdo je tedy blíž k pravdě, možná snad i Darwinova vědecky objektivně podložená teorie o puvodu lidí z primátu, právě z opic. Za to by jistě do dnes církev ráda lidi pro svou pravdu upalovala! Jo s Bohem to je evidentně vždy složité, ale vztahy mezi lidmi a fungování lidského mozku z psychologického i z psychiatrického hlediska je vždy mnohem složitější než vysněný Buh, a na to by se nemělo nikdy věřícími zbožnými lidmi už zapomínat!! Křestanská a vubec jakkákoliv duchovní Víra je jen naše tušení o čem je smysl našeho života vlastně je, duchovní víra jen naše lépe hluboce podvědomě rozvinutá intuice, co jsou v nás naše zábrany, co je v nás hodnotou našeho svědomí, co je pro nás etické, ještě nemusí být z právního hlediska správné a spravedlivé!!! O to jde, právě (forenzní) psychologie jako věda taková je dnes pravdě dalece mnohem blíže než dnes samotná už Bible, Bible je jedním z historických pramenu-dokumentu své doby, která je sama o sobě přinejmenším už stejně přínosná a duležitá jako stejně ostatní už další světová náboženství, které si jsou svým zpusobem rovny, protože se neustále doplnují a vyvažují ve svých hodnotách!!! Nic není podřadné, podřadná je kupř. ta víra, křestanská víra, která bez srovnání s jinou duchovní vírou nemuže vést nikdy dialog ani kompromis mezi věřícími lidmi, je to vždy hodně o protikladech a jejich znalostech v čem se ta která víra pro každého odlišuje a proč vlastně tomu tak vždy je? To je nutné předem vědět a znát vždy dříve než začneme nakonec věřit v Boha a uznávat pak jen jediného Boha!!! Mě osobně je dnes křestanství právě ze všech náboženství uplně nejblíže!! Proto to píšu právě i sem. (dobré k zamyšlení se, jak složité věci vlastně mužou být nakonec i srozumitelně tolik zjednodušené....) MARTIN DYNTAR

  • MartinDyntar

    Nechte si vše proč už poctivě nesazíte raději stromky vy římští psi vy židé lesníci, nechte si vše co chcete, nechte si už vše, ale nekradte šulánky, mou trnovou korunu a nepodvádějte nikdy mou Marušku řval Kristus za svá poslední slova na kříži...

  • MartinDyntar

    Stalin žil, Lenin žil, Mao Ce-tung žil, Michail Fjodor Dostojevskij i Nietzsche i Adolf Hitler žil a byl, největší skuteční géniové skutečného Zla byli a vždy budou, ale pro Ježíše Krista chýbý stále očividně hmatatelné dukazy, takže žádný Ježíš pravděpodobně dnes není, možná skutečně byl možná ani nebyl... je tu jen kříž s trnovou korunou... to jediné nám hmatatelně očividně zbylo.

  • MartinDyntar

    Ahoj Ježíšku už nemužu v životě dál tak se ptám sám sebe co prosimtě podnikneš v muj prospěch? Ahoj lidi pište také Ježíškovy, co jste také sami a cítíte se být hluboce opuštěni, a každý den je pro vás furt stejný a stejně bezcenný a bezvýznamný!!! Pište jsem lidi také co jste tolik sami emočně vyčerpaný druhými lidmi a co jste sami morálně na dně... protože vás sám plně chápu!!

  • MartinDyntar

    Ahoj Ježíšku!!, blíží se nám štědrý den, také to tu po mě čteš?, protože asi jo tak to budeš jediný, já už to po sobě raději nečtu... jsi jeden z mála, neberu boží slovo nadarmo jako německý zpěvák Die Toten Hosen Campino ten by se rád asi rouhal v jednom kuse je to vubec možné?, Ježíšku muj na Křížku vždyt v písni "Kein Alkohol!" z tebe dělá Campino tolik těžkého opilce je to vubec možné? O  samotném textu písně "20 Zehne Gebote" už raději nemluvě!!!, protože cesty boží jsou skutečně nevyzpitatelné!!! Ježíšku má tě Campino vubec rád?!!! Snad se také pomodlí ta pěkná moc empatická lištička Michelle Williams z road-movie snímku "Land of Plenty" němce Wimma Wenderse i za mě Ježíšku. Jo Ježíšku Wimm v tebe jistě velice zbožně protestantsky věří, jen mě trápí německý reformátor Martin Luther, ten jen kvuli skažené bohaté zkorumpované církvi tolik trpěl stejně jako Jan Hus... no co chcete, je před vánocema a štědrý den brzo nám zaklepe na dveře, trochu ucty!!! Nic více, mám se snad zpovídat v kostele u faráře z toho že hluboce tolik nenávidím římskokatolickou církev pro všechny její zbytečné peníze, pro všechnu její mravní zkorumpovanost a pro všechny její zločiny, které se dopustila?!!! To rozhodně nebudu, já na mši do kostela mezi katolíky rozhodně nepatřím!!! Podívejme se všichni raději na český film "Je Třeba Zabít Sekala" a pochopíte že muj vztah k Bohu je také nesmírně velice složitý pokud je vubec nějaký, ale křestanství je mě jako hrdému Evropanovy jinak sympatické a velice osobně blízké... inu každá víra nesmí bít nikdy konzervativní, nikdy ortodoxní, nikdy dogmatická, nikdy už radikální, násilná a extrémistická!!!... byla by pak tolik v rozporu s lidskými právy a s demokracií!!! Ježíš by si něco takového jistě nepřál!!!, tak uděláme evidentně nejlíp když zrušíme pak celibát a právo šaría zakořeněné v islámské tradici, a nejen to, co ta slepá nenávist katolíku k LGBT komunitě ve společnosti?!!! Kdy to skončí?!! Jo no jo zase ty mé polemiky?... Ježíšku ptám se sám sebe kdy z toho bude konečně esej?!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit