Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Jsem tu správně? Ježíš by si nic takového myslím si skutečně nepřál!!!... nepřál by si sám slepou ortodoxní víru, tu víru která je krajně dogmatická, krajně konzervativní, násilná, extrémistická, nedemokratická!!!... římskokatolická církev je ještě stále plná předsudku a zla, které se nikdy nevymítí... kdo nařizuje celibát kněžím? Je to vubec skutečně křestanská tradice? Anebo pak zbytečná pedofilie v celé katolické církvi, nemluvě o nenávisti a předsudcích k LGBT komunitě... římskokatolická církev je plná zastaralích, krajně konzervativních demokraticky pak překonaných předsudku, je plná pedofilie, osobního pokrytectvý a zla stejně jako ortodoxní islám podle práva šaría, který se skutečnou demokracií nemá nic společného!!!... stranme se toho a budme více svobodní a demokratičtí!!! Skutečný demokrat a hrdina je u mě Ondřej Durica se svými názory, se svým přesvědčením a se svými hodnotami... pro texty jeho písní bych umřel!!! Kdepak němec Campino z Die Toten Hosen, které jsem tolik osobně nadhodnotil a osobně přecenil!!! Ondřej Durica je krylovský demokrat!!!, je to skutečný hrdina!!! Jen nevím kam to vlastně psát, jsem to už nepatří!!

  • MartinDyntar
    Omlouvám vám se. Nevím asi to bylo vtipný, asi jsem blbě zertoval. I když. ... (....) ale nic to jsem přece nepatří!!
  • MartinDyntar
    No jo pane jó mně zbývá už jen ten Ježíšek!! Nikoho jiného nemám!!
  • MartinDyntar
    No jo mně zbývá už jen Ježíšek!!
  • MartinDyntar
    Ježíšku na křížku kde te mám stuj při mně v dobrém i zlém. Ježíšku na křížku neopouštěj mně. Ježíšku? Ježíšku? Ja te vidím Ježíšku! Možná te už brzo uvidím Ježíšku! Všechno bude Ježíšku!
  • MartinDyntar
    Obětovat a trpět pro druhého to jedine převzít z křesťanství a mimo to, krom toho už nic jiného. Nemám rád církev, katolíky a krajne dogmatickou zbožnost. Kupříkladu nejen buddhismus či islám hlásá zcela něco jiného. Oficialne hlasana křesťanska víra striktne a direktivne podle Bible, ktera je sama o sobe neuplna, nedostačující, cenzurovana a neobjektivni - Bible je pouze dějinným dokumentem, nikoliv vědecky podloženou skutecnosti. Uznávám z křesťanství jen jedinou premisu - obětovat se a trpět pro druhe k vlastni úctě a k respektu k sobe samému. To psychologicky vzato ano - nemyslet jen na sebe sameho a nestarat se jen o sebe sameho - další dobra premisa křesťanství a krom ni, mimo ni nic jiného. Nenávidím kapitalismus a egoismus konzumní společnosti! Další premisa, snad proto některé texty písní Die Toten Hosen jsou stejne tak platné jako křesťanství samotné. Někde jsem se doslechl že kapitalismus prý zabíjí. ...to ponechám raději bez komentáře!
  • MartinDyntar
    Ježíšku jsi nebo nejsi? Opět a zase nevydařeny komentář!
  • MartinDyntar
    Tak Ježíšku jsi nebo nejsi?? Tak nebo tak pozdravuje te Wim Wenders... se svými křesťanskými road-movie Land of Plenty a Palermo Shooting. Tohle je fakt tedy opět nepodařeny komentář.
  • MartinDyntar
    Když už jsme filmu Land of Plenty u Wimma Wenderse tak Ježíš (ek) existuje či nikoliv?
  • MartinDyntar
    Tak Ježíš ek je nebo není? Nezná někdo kromě Wimma Wenderse jinou odpověď než že Ježíšek je...ze existuje. No ja teda nevím! Skutecne? ...že by? No se vší uctou k Wimmovy Já tedy nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit