Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a čo ja wiim :D:D

    do boha wam uš tu fakt šeckym jebe ??? sa tu hadajte o vymyslach cirkwe ak aj neaky boh je urcite nema nic spolocne stymi swinami v cirkwi !!
    • terezija

      Re: a čo ja wiim :D:D

      hej teba nechapu...ras tu pišeš neco, pak napišeš upllne neco ineho....hej spamatuj sa pls....
    • snake666

      Re: ...čo to tu trepeš

      Čo to tu trepeš?! Však aj ty máš Ježíše medzi svými osobnosťmi, tak nechápem, přečo tu tak meleš!
      • Re: Re: ...čo to tu trepeš

        a do howori se v boha newerim ja newerim v cirkew
        • Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

          A prečo to odosílaš 2x?! *1*
          • Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

            lebo som sa pomilila *3* *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

              aaaaa mne je to tak secko jedno:D ale v boha asi werim ale teš aj v satana :D:P no a hlawne je še idem na marilyna mansona pre mna a ty coo ??? *3* *3* *3* *3* *3* inaak neboj sa ne som šalena *1* *1* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ...čo to tu trepeš

              Tak to áno, budiš ti to odpuštěné *3* Máš praudu, že církva je na kokot. Ale Boh, to je pre mňa to samé *9*
      • Re: Re: ...čo to tu trepeš

        a do howori še v boha newerim ja newerim v cirkew
  • snake666

    pro smrada

    drž hubu! *16*
  • snake666

    for hannahmiley

    DU BIST MAUL!!!! *13* *13* *13*
  • zuhajda7

    byl,je a bude

    Ježíš proste je a bude a ma vas rad a vy se za to takhle odvdecujete meli by s te se nad sebou zamyslet.uz byste si to mohli konecne uvedomit a prestante sem psat takovy kraviny jako zze nebyl.jo a jeste fakt si myslite ze vsechno zacalo velkym treskem??ale to se ten tresk vzal z niceho nic zamyslete se nad sebou vsechno co je stvoril Bůh
    • ayeret

      Re: byl,je a bude

      hmmm už jsem ti napsala můj názor pod jiný příspěvek ....
    • ayeret

      Re: byl,je a bude

      jo tak předlož důkazy pak ti uvěřím ... a btw velký třesk je o hodně pravděpodobnější a jsou alespoň vědecké důkazy....
      • zuhajda7

        Re: Re: byl,je a bude

        jo a jaky mas dukazy o tom tvym velkym tresku??si myslis ze pred nim nic nebylo nebo co??jako z niceho nic neco teda vybuhlo a zrodily se zvirata,lidi,ryby atd.??jestli jo tak ses teda fakt dost naivni.jo a dukaz??ten snad normalni clovek ani nepotrebuje protoze normalni clovek si treba aspon jednou za zivot vezme do ruky Bibli a tam je to vsechno .Jo a mimochodem kdyb yBuh neseslal Ježíše tak tu neni nikdo z nas a ty osobne a vsichni bycom mu meli byt vdecni.co on pro nas udelal na to ty by sisi nikdy netroufl
        • ayeret

          Re: Re: Re: byl,je a bude

          mě kecy křesťanské ovce s vymytým mozkem nějak neberou......a táhni do háje s tím svým ježíšem....
        • Re: Re: Re: byl,je a bude

          Ryba je podle mě taky zvíře, tak nevim, proč to tak debilně rozepisuješ-"zvířata, lidi, ryby"!!!!

          ty si křesťanská lůza, co?! *15*
          • zuhajda7

            Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

            ne ja sem verici ale narozdil od tebe nejsem luza jo a zvirata nejsou zvirata protoze zvirata maj srst al ety si asi rybu v zivote nevidel protoze jinak by si vedel ze ryba nema srst ze?
            • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

              jo a ptáci mají taky srst že že jsi nenapsal/a zvlášť *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: byl,je a bude

              Seš kokot! Mám s Tebe akorát prdel, blboune!! Běž si za tím svím atletem!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • snake666

    pro najs

    Já mám stejnej důkaz o atletově neexistenci jako VY o jeho existenci!!!

    Pořád lepší si předtavit, že jsem se vyvinul z primáta, než z děsivý představy, že pocházím z mrdky "ducha svatýho"!! *13* *9*

    Ty potřebuješ pomoc od atleta, já si pomůžu sám nebo mi pomůže kámo!! Že mi nevěříš, tak to je mi totálně volný!!
    Ale to tady nebudu rozebírat *13* *13*
  • snake666

    Pěkný blafy!!! já taky věřím!

    Já věřím, ale v sám sebe, lásku a přátelství (ale pravdoví)!!!

    Když mám problém tak si ho vyřeším sám!! Když má problém kámo, tak mu pomůžu, když je to vmejch silách!!! ALE V ŽÁDNÝM PŘÍPADĚ NÁM NEPOMŮŽE ALTET Z KŘÍŽE!!!! A TO SI PAMATUJTE, HLOUPÝ OVCE!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • ještě něco

    jo, ještě něco: kdyby křesťané věřili lži, nevydrželo by křesťanství 2000 let, nevydrželi by pronásledování a během krátké doby by se církev rozpadla, což se nestalo. takže jsou dvě možnosti, proč církev vydržela: buďto ježíš existoval a křesťané věří pravdě, nebo je křesťanství založené na lži, která trvala 2000 let, což nepravděpodobné. VY ale asi raději budete věřit tomu o lži... ale zamyslete se nad tím *13*
    • snake666

      Re: ještě něco

      Zamysli se sama! *13* Tobě je teprve 9 a hraješ si na člověka, kterej sežral všechnu moudrost světa!!!

      Prostě bůh ani satan neexistuje tupá loutko křesťanskýho divadla *15* *13* *9*
      • Re: Re: ještě něco

        ty troubo a jakej máš ty důkaz?
      • Re: Re: ještě něco

        NO...JÁ SI NA ŽÁDNÝHO MOUDRÝHO NEHRAJU. JÁ JSEM SE PRO NĚJ ROZHODLA SAMA, A ŽÁDNÁ LOUTKA NEJSEM. JE TO MOJE SVOBODNÁ VOLBA.
      • hannahmiley

        Re: Re: ještě něco

        To by bylo něco aby ses ty ZASE neozval.Nechápu ,proč se musíš s každým hádat.To ty se chováš jako bys spolkl ,,všechnu moudrost světa"!
        • snake666

          Re: Re: Re: ještě něco

          Ty se do toho vůbec neser, víš o životě pěkný kulový a budeš machrovat! *13* Bež si postěžovat fotříkovi a svoje blafy si nech pro někoho jinýho...mě je tvůj názor ukradenej *13* *13*
          • hannahmiley

            Re: Re: Re: Re: ještě něco

            A kdo si myslíš že je zvědavej na tvoje urážky,co?!!!Každej má svůj názor a ty s tím holt nic neuděláš!Ja nevěřím v Boha ale nikdo tady není zvědavej na tvoje uprcaný komentáře!Jdi se vycpat a zkus se s někým normálně bavit!
            • snake666

              Re: Re: Re: Re: Re: ještě něco

              11ti letej fracek mi nebude kázat co můžu a nemůžu psát!!! Starej se o sebe a mě nech na pokoji!!! *13* *16* *13*

              Já se umím bavit normálně se svejma kámošema!! S takovejma fanatikama se bavit normálně NEDÁÁÁÁ!!!!! *16* *16* *16*
  • JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

    NEMŮŽU POSLOUCHAT TYHLE KECY, JEŽÍŠ ŽIJE, BŮH ŽIJE, DUCH SVATÝ ŽIJE A TO, CO VY POVAŽUJETE ZA NESMYSLY JE TO, CO JE PRÁVĚ NA BOHU ÚŽASNÉ. KDYBY TO BYLO POCHOPITELNÉ, NEMĚLA BYCH V CO VĚŘIT. BŮH ŽIJE A VŠECHNY VÁS MILUJE I KDYŽ VY HO NENÁVIDÍTE. ON VÍ PROČ CO DĚLÁ I KDYŽ MY TO NECHÁPEME. VY HO NENÁVIDÍTE PROTO, ŽE VÁS USVĚDČUJE Z VĚCÍ, O KTERÝCH VÍTE, ALE NECHCETE JE PŘIZNAT. TAKY JSEM TAKOVÁ BYLA. ALE BŮH MĚ OČISTIL A JÁ HO MILUJU A VĚŘÍM V NĚJ. BEZ NĚJ BYCH SPOUSTU VĚCÍ NEZVLÁDLA A PŘES NĚKTERÉ VĚCI BYCH SE NEDOKÁZALA PŘENÉST. HALELUJA!!! MARANATHA!!! TO ZNAMENÁ PANE PŘIJD'.
    • terezija

      Re: JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

      ...krásný a pravdivý příspěvek....
    • Re: JEŽÍŠ ŽIJE!!!!!!!!!!!

      a jakej máš na to důkaz???????? že ježíš neexistuje?? to se ti fakt zdá tak strašně pravděpodobný,že VŠECHNO vzniklo vélkým třeskem?že ses vyvinul s opice? to tě to ani trocšku neuráží že jsme se vyvinuli s primátů??????????? jak můžeš tvrdit že všechno zvládáš sám???? *9* SKUSTE to s ním.... ten vás vyvede z omylů,fakt..má vás všechny moc rád, a tohle ho bolí!!!!!!SLÁVA JEŽÍŠ ŽIJE *14*
  • je ůžasnej!

    ahoj, fakt ježíš existuje§ fakt , já to vím, často mi pomáhá ve věcech které bych sama nezvlásla a jeho anti.....on vás má rád!!!!!!!!!! *3* *3* *4*
  • sorry

    NEBYL!!!
    • terezija

      Re: sorry

      ...BYL....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit