Přejít na výpis diskuzí

Ježíš Kristus

OSOBNOST 2.3.2009 
192 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ayeret

    :)

    for Petra a Snake666: dík za pochopení mého názoru
    for:allien: jo souhlasím s tím hitlerem a afrikou...
  • wendy92

    Re: lidé, PROBERTE SE!!!

    Naprosto s tebou souhlasím.... *4*
  • snake666

    lidé, PROBERTE SE!!!

    Lidé, proberte se! Ježíš nikdy nebyl a tím to hasne. Církev je pouze organizovaná skupina vymývačů mozků! A vy co věříte, jste jen pouhé loutky v tom veklém divadle! Věřit v Ježíše a Boha vůbec, je pro mne absolutně nemyslitelné! Maria jej nemohla porodit, neboť ani žádný "duch svatý" není takový borec, aby dokázal oplodnit Mariu aby byla stále pannou!! A co se týká příspěvků přede mnou...Kdyby, jak vy říkáte, Bůh, zemřel pro naše dobro, aby nás zachránil....proč se tedy narodil Hitler, byl holokaust a podobné zvěrstvo??!!!! Proč tomu ten váš "Bůh" nezabránil?! Pořád ho vychvalujete, z kříže by jste ho sundali, ale že v Africe (a jiných zemích) umírají děti hladem, v Afghánistánu se valčí atd....Proč tomu nezabrání?!!! Protože je to fiktivní bytost, která nic nezmůže a nemá proto cenu se k nemu modlit!!!!
  • Re: Re: Re: Re: Ježíš Kristus

    určit ty mantaak *13* 25.12 je 1. vjanocny swiatok ty uražliwec!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* aaach boše aj tak je axliik naj a sam o sebe bozstvo *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • snake666

    Re: Re: Re: Re: můj názor

    co to meleš za kraviny?!! Vyděl si toho atleta někdy? Asi né co?! Ta vaše církev a víra v boha je pičovina na entou...takže se spíš vzpamatu ty!!! Ten kdo umře už neuvidí nikoho a nic, natož tak ježíše!!! ste tu všici cvoci s vymytejma mozečkama!!!! *13* *13* *13* JEŽÍŠ NEEXISTOVAL...JE TO JEN BLUD NĚJAKÝHO OŽRALY!!!!
  • snake666

    ježíši kryste

    Nésu satanista ani nic podobnýho, ale zastávám názor Petry a ayeret!!!
    Nechápu, jak Maria mohla porodit Ježíše když byla neposkvrněná?!! To je naprostá debilita.
    Církev bych přirovnal k pasákům ovcí...jak ovce se necháte zmanipulovat ohavnou církví a jak prastěný chodíte do vymrzlejch kostelů a modlíte se v "boha"!!
    Církev je pro mě ta nejvěčí pakárna!!Kdo z vás viděl toho vašeho atleta?!!
    A ještě jednou se přikláním k názoru Petry, mám na mysli to s Janem Husem!!!
    Takže FUCK OFF církvi a všem ovcím s vymytejma mozkama!! *13* *13* *13* *13* *13*
  • vittan

    Re: Re: Re: můj názor

    Spíš to je ten , co tady napsal s tebou tu největší blbovinu...ale co by sem ti měl vysvětlovat....ty to jednou poznáš až umřeš a Ježíš se ti představí v celé své slávě...a ty nepůjdeš nahoru ale dolu *13* zamysli se nad sebou co řikáš *13*
  • vittan

    Re: Re: Re: Ježíš Kristus

    Vánoce sou ale fakt 25.12 *1* ..24.12 je štědrej večer...nu co :D..ještě se musíš zdokonalovat *1* *3* *3* *3* *4*
  • vittan

    Re: můj názor

    Ty si fakt vůl:(..když někdo neni křesťan tak to ani nepochopí...a di si s tim tvym satanem do pekla... *16*
  • wendy92

    Re: Re: můj názor

    Vydělas film Mistr Jan Hus?? Zřejmě ne, tak se prvně pěkně podívej a uvidíš co přinásela církev...docela krutárna...
  • wendy92

    Re: Re: můj názor

    hele laskavě neurážejte ayereta - ten je jedinej co sem sapsal něco pořádnýho...vy svatí jste z toho tak zmagoření že je mi vás líto...žádnej ježíš neexistoval, ale vám to nemá smysl vysvětlovat, věřte si klidně víc nadpřirozeným silám který jsou jeden velkej blábol než skutečným lidem kolem vás...už od toho jak marie otěhotněla - s duchem svatým bo co to bylo zač tak to je jedna velká kravina které věří jen ti co to nemaj v hlavně v pořádku když věřej naprosto nereálným pohádkám..... nejsem žádná ateistka, jen prostě věřím věcem který mají reálný vysvětlení... a možná by vás zajímalo, že ježíš se vůbec nenarodil 24.12 ale někdy v polovině června, takže ji to srovnejte...a zjistili to VĚDCI - reálý rozumní lidi a ne nějací nadpřirození svatouši... *9*
  • hasickaaa

    Re: můj názor

    co si o sobě myslíííš???ae je zbytečný ti nadávat...měla bych tě litovat...tk ubohýho člověka s ještě ubožejšími názory jsem nikdy neviděla.. *8* *8* *16* *16* *16*
  • hasickaaa

    Re: můj názor

    co si o sobě myslííš??? ty musíš být teda největší idiot/idiotka...ae je mi tě líto..ještě jsem tk ubohýho člověka neviděla..
    *3* *13* *13*
  • Re: Re: Ježíš Kristus

    *1* *1* *15* *15* *1* *1* *1* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* ty kks toto si zabil še 25.12 :umreeeeeem !!!!
  • vittan

    Re: Ježíš Kristus

    A nejsou náhodou Vánoce 25.12??????? *7* *13*
  • Ježíš

    On je ten největší z nás a mu patří sláva a chvála,on se za nás obětoval na kříži a ntím nás vysvobodil z věčné smrti.SLÁVA MU
  • Re: můj názor

    nehaj si swoj nazor pre seba a swojich satanistickych akoše kamaratow ani ja newerim cirkwi ale v boha werim ty ohawa *3* *3* *3* *3* *3* aj tak axlik je najlepsii!! *14* a ty si bleeeeeee
  • Re: můj názor

    jako co si o sobe myslis??jestli se ti tady neco nelibi tak sem nelez a Ježíše neurážej jo a este on neni zadnej vymysl on fakt existoval a cirkev neprinasi jen bolest,smrt a zkazu tak si to laskave zapamatuj!!!
  • miley1cyrus

    Re: můj názor

    cpi to nekomu jinymu
  • miley1cyrus

    Re: můj názor

    si faaaaaaaaakt blbej v co teda veris si magor i kdyz si treba holka promin ty nejsi holka ani kluk si nejvetsi uchyl pod sluncem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit